OstroVit Guarana 90 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV612042
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
5.98 € 9.00 €
Bez DPH: 4.98 €
OstroVit Guarana je prírodný prípravok obsahujúci silne stimulujúci extrakt zo semien guarany z Južnej Ameriky (Paullinia Cupana). Je to jeden z najbohatších zdrojov kofeínu. Má veľmi silný mobilizačný účinok na organizmus, stimuluje nervový systém, podporuje prácu mozgu, zlepšuje pamäť a koncentráciu, znižuje únavu, dodáva vitalitu. Čítať viac...

OstroVit Guarana 90 tabliet

OstroVit Guarana je prírodný prípravok obsahujúci silne stimulujúci extrakt zo semien guarany z Južnej Ameriky (Paullinia Cupana). Je to jeden z najbohatších zdrojov kofeínu. Má veľmi silný mobilizačný účinok na organizmus, stimuluje nervový systém, podporuje prácu mozgu, zlepšuje pamäť a koncentráciu, znižuje únavu, dodáva vitalitu.

  • 1 porcia - 1 tableta
  • 90 porcií v balení
  • Vysoký obsah kofeínu

Tablety OstroVit Guarana – kedy použiť?

Prípravok sa odporúča užívať pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe, v období zhoršenej pohody, zníženej aktivity. Vysoké množstvo kofeínu, obsiahnutý v prípravku má silný termogénny účinok, ktorý stimuluje metabolizmus a pomáha urýchliť spaľovanie nepotrebného tukového tkaniva. Okrem toho guarana prispieva k potláčaniu chuti do jedla (znižuje pocit hladu), čím ďalej podporuje proces chudnutia. Extrakt z guarany navyše zlepšuje efektivitu a efektivitu tréningu, stimuluje telo k namáhavému cvičeniu. Stimulačný účinok prípravku priaznivo pôsobí aj na intímny život.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Guarana:

  • Dodáva vitalitu
  • Pomáha znižovať pocit fyzickej a psychickej únavy
  • Podporuje činnosť mozgu a nervového systému
  • Pomáha zlepšovať pamäť a koncentráciu
  • Pomáha zlepšovať efektivitu a intenzitu cvičenia
  • Pomáha zlepšovať kondíciu a sexuálnu výkonnosť
Odporúčané použitie

Užívajte jednu dávku (1 tabletu) denne s jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie

Obsahuje kofeín; neodporúča sa deťom a tehotným ženám (obsah kofeínu 110 mg v jednej dávke); Nekonzumujte s inými produktmi, ktoré sú zdrojom kofeínu alebo inými zložkami s podobnými účinkami.

Nutričné hodnoty


Aktívne zložky Na porciu
Extrakt zo semien guarany  500 mg 
- vrátane kofeínu (22%) 110 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK