OstroVit Chromium 200 200 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV229196
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
3.98 € 6.00 €
Bez DPH: 3.32 €
OstroVit Chromium 200 mg je doplnok stravy v tabletách s obsahom cenného prvku, ktorým je chróm. Táto mikroživina má v našom tele okrem iného rôzne účinky. prispieva k udržaniu správneho metabolizmu mikroživín, pomáha udržiavať správnu hladinu glukózy v krvi, pomáha urýchliť metabolizmus a stratu tuku. Čítať viac...

OstroVit Chróm 200 mg 200 tabliet

OstroVit Chromium 200 mg je doplnok stravy v tabletách s obsahom cenného prvku, ktorým je chróm. Táto mikroživina má v našom tele okrem iného rôzne účinky. prispieva k udržaniu správneho metabolizmu mikroživín, pomáha udržiavať správnu hladinu glukózy v krvi, pomáha urýchliť metabolizmus a stratu tuku.

  • 1 balenie obsahuje 200 tabliet
  • 1 porcia = 1 tableta
  • 200 porcií v balení

  • Chrome

Ako mikroživina je nevyhnutný v našej strave. V stopových množstvách sa nachádza v rastlinných potravinách, konkrétne v obilninách. Chróm sa odporúča aj športovcom vzhľadom na to, že môže pomôcť udržať svalovú hmotu a dokonca ju zvýšiť.

Vlastnosti:

  • Pomáha udržiavať správny metabolizmus 
  • Môže pomôcť udržať normálnu hladinu glukózy
  • Pomáha potláčať takzvaný "vlčí hlad"
  • Prispieva k udržaniu svalového tkaniva
Odporúčané použitie

Užite 1 dávku (1 tabletu) denne po jedle.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je možné používať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, zeler, horčicu, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky Na porciu  % RI*
Chromium  200 µg 500

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK