OstroVit VIT&MIN Shot multifruit 100ml

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV904665
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
1.90 € 2.90 €
Bez DPH: 1.58 €
OstroVit VIT&MIN Shot je súbor 19 vitamínov, minerálov a ďalších účinných látok, ktoré každodenne podporujú zdravie a správnu činnosť Vášho organizmu. Pri pravidelnom používaní vám náš doplnok umožní udržiavať vhodnú zásobu mikroorganizmov. Hľadáte doplnok, ktorý je bohatý na požadované aktívne zložky? Neradi prehĺtate tabletky? Vyberte si náš vitamínový miešaný ovocný shot. Čítať viac...

OstroVit VIT&MIN Shot 100 ml

OstroVit VIT&MIN Shot je súbor 19 vitamínov, minerálov a ďalších účinných látok, ktoré každodenne podporujú zdravie a správnu činnosť Vášho organizmu. Pri pravidelnom používaní vám náš doplnok umožní udržiavať vhodnú zásobu mikroorganizmov. Hľadáte doplnok, ktorý je bohatý na požadované aktívne zložky? Neradi prehĺtate tabletky? Vyberte si náš vitamínový miešaný ovocný shot.

OstroVit VIT&MIN Shot – pre koho?

Náš ovocný doplnok je univerzálny produkt pre dospelých. Aktívne zložky obsiahnuté v prípravku poskytujú komplexnú podporu vášmu organizmu a prispievajú k regulácii vnútorných systémov.

Doplnok prichádza ako ľahko použiteľná ovocná dávka, ktorú môžete piť kedykoľvek počas dňa. Vyberte si OstroVit VIT&MIN Shot, ak:

  • hľadáte multivitamínový produkt
  • chcete sa starať o svoju imunitu a zdravie

  • Vlastnosti

Výživový doplnok v tekutom stave – OstroVit VIT&MIN Shot – poskytuje komplexnú podporu vášmu organizmu. Len 100 ml prípravku obsahuje až 19 účinných látok!

Hlavné vlastnosti doplnku:

  • LEPŠIA NÁLADA – Komplex účinných látok podporuje činnosť vnútorných orgánov, aby ste sa cítili lepšie.
  • STIMULÁCIA IMUNITY – Zložky ako vitamín C, D, A, biotín a železo vás chránia pred infekciami.
  • JEDNODUCHÉ POUŽITIE – Náš tekutý doplnok nevyžaduje, aby ste ho miešali s vodou. Môžete ho ihneď piť kedykoľvek počas dňa!
  • OVOCNÁ PRÍCHUŤ – Veľmi ovocná príchuť robí suplementáciu príjemnou. Zabudnite na vitamínové prípravky bez chuti.

Odporúčané použitie

Jedna dávka 1 fľaštička (100 ml) užite raz denne. Nekonzumujte viac ako 1 porciu denne. Výrobok je určený pre dospelých ľudí. Sediment je prirodzený jav. Pred použitím pretrepte. Po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do 24 hodín.

Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek doplnku. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok nie je možné používať ako náhradu  pestrej stravy. Skladujte na suchom mieste pri teplote 2-25°C. Chráňte pred slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Výživové informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, mäkkýše, ryby.

Nutričné hodnoty


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK