OstroVit Imunita Shot raspberry 100ml

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV228236
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
1.90 € 2.90 €
Bez DPH: 1.58 €
OstroVit Immunity Shot je revolučný doplnok stravy v podobe lahodnej malinovej vitamínovej injekcie na posilnenie imunity. Produkt kombinuje vitamíny a prírodné rastlinné extrakty, ktoré stimulujú imunitný systém k činnosti. Hľadáte ľahko použiteľný doplnok imunity? Nebaví vás hltať niekoľko tabliet a kapsúl naraz? Musíte vyskúšať náš OstroVit Imunity Shot. Čítať viac...

OstroVit Imunita Shot 100 ml

OstroVit Immunity Shot je revolučný doplnok stravy v podobe lahodnej malinovej vitamínovej injekcie na posilnenie imunity. Produkt kombinuje vitamíny a prírodné rastlinné extrakty, ktoré stimulujú imunitný systém k činnosti. Hľadáte ľahko použiteľný doplnok imunity? Nebaví vás hltať niekoľko tabliet a kapsúl naraz? Musíte vyskúšať náš OstroVit Imunity Shot.


OstroVit Immunity Shot sa perfektne hodí, ak:

 • chcete sa starať o svoje zdravie
 • trpite opakujúcimi sa chorobami
 • máte akné alebo sa vám rany hoja pomaly
 • vaša pokožka potrebuje pružnosť

Vlastnosti

Výživový doplnok OstroVit Immunity Shot je veľmi ovocná dávka na posilnenie imunity, ktorú môžete mať vždy po ruke. Stačí otvoriť a vypiť .

Hlavné vlastnosti doplnku:

 • ŠIROKÝ SORTIMENT AKTÍVNYCH LÁTOK – Náš doplnok kombinuje vitamíny, zinok a rastlinné extrakty, ktoré prispievajú k podpore každodennej činnosti vášho organizmu.
 • STIMULÁCIA IMUNITNÉHO SYSTÉMU – Ak pravidelne užívate náš doplnok s vitamínom C a D, zinkom, polyfenolmi a antokyánmi, môžete stimulovať svoj imunitný systém k boju proti infekciám.
 • ZDRAVÝ VZHĽAD – Aktívne zložky podporujú produkciu kolagénu a preukazujú antioxidačné vlastnosti s cieľom zabezpečiť krásny a mladý vzhľad.
 • OVOCNÁ PRÍCHUŤ – Malinový tekutý doplnok stravy je skutočnou revolúciou! Odteraz už nemusíte prehĺtať tabletky, kapsuly ani miešať doplnok s vodou.

Aktívne zložky doplnku

Pozrite si úlohu jednotlivých zložiek doplnku OstroVit Immunity Shot:

 • Vitamín C. Vykazuje antioxidačné vlastnosti. Môže skrátiť čas infekcie, urýchliť proces hojenia rán, ako aj podporiť tvorbu kolagénu.
 • Vitamín D. Prispieva k vhodnej mineralizácii kostí a zubov. Stimuluje vás v boji proti vírusom a baktériám.
 • Zinok . Podporuje činnosť imunitného systému. Môže vám pomôcť udržať vašu pokožku, vlasy a nechty zdravé, ako aj urýchliť proces hojenia rán.
 • Výťažok z ovocia Acerola . Prírodný vitamín C obsiahnutý v extrakte zintenzívňuje účinok zdraviu prospešného doplnku.
Odporúčané použitie

Pite 1 fľašu (100 ml) denne. Nekonzumujte viac ako 1 porciu denne. Tento produkt je určený pre dospelých. Sedimentácia je prirodzený jav. Pred konzumáciou pretrepte. Po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do 24h. Nepoužívať u ľudí, ktorí sú náchylní na tvorbu obličkových kameňov alebo ktorí trpia obličkovými kameňmi.

Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek doplnku. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok nie je možné používať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Skladujte na suchom mieste pri teplote 2-25°C. Chráňte pred slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Výživové informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, mäkkýše, ryby.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky 100 ml (1 porcia) % RI*
Vitamín C 900 mg 1125
Vitamín D 50 ug / 2000 IU 1000
Zinok 1,5 mg 15
Extrakt z bazy čiernej, z toho: 150 mg -
- polyfenoly (40%) 60 mg -
- antokyány (5%) 7,5 mg -
Výťažok z ovocia Acerola, z toho: 160 mg -
- vitamín C (25%) 40 mg 50

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK