OstroVit ADEK 200 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV225037
Dostupnosť: Skladom
5.98 € 9.00 €
Bez DPH: 4.98 €
OstroVit ADEK je doplnok stravy v tabletách s obsahom vitamínov A, D, E a K rozpustných v tukoch. Vitamín A pomáha udržiavať zdravú pokožku a tiež pomáha udržiavať normálne videnie. Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov. Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Vitamín K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a prispieva k udržaniu zdravých kostí. OstroVit ADEK je komplexný prípravok vytvorený pre ľudí, ktorí majú zvýšené nároky na vitamíny rozpustné v tukoch. Čítať viac...

OstroVit ADEK 200 tabliet

OstroVit ADEK je doplnok stravy v tabletách s obsahom vitamínov A, D, E a K rozpustných v tukoch. Vitamín A pomáha udržiavať zdravú pokožku a tiež pomáha udržiavať normálne videnie. Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov. Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Vitamín K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a prispieva k udržaniu zdravých kostí. OstroVit ADEK je komplexný prípravok vytvorený pre ľudí, ktorí majú zvýšené nároky na vitamíny rozpustné v tukoch.

 • V balení až 200 tabliet s vitamínmi ADE a K
 • 200 porcií produktu, pretože jedna porcia je len 1 tableta
 • Esenciálne vitamíny rozpustné v tukoch
 • Prípravok vystačí aspoň na pol roka suplementácie

OstroVit ADEK - Vitamíny rozpustné v tukoch A, D, E a K

OstroVit ADEK je komplex štyroch pre náš organizmus nevyhnutných vitamínov, ktorých spoločným znakom je nielen exogenita, čo znamená, že tieto vitamíny sme nútení podávať potravou alebo suplementáciou, ale aj to, že v porovnaní napr. rozpúšťajú sa sú tučné. Tieto vitamíny sa nám väčšinou ukladajú v pečeni alebo adipocytoch, teda tukovom tkanive. Vykazujú množstvo nenahraditeľných funkcií v našom tele, pôsobiacich priamo aj nepriamo na správne fungovanie nášho organizmu.

Vitamín A – je skupina chemických zlúčenín, ktorých štruktúry sú veľmi podobné. Retinol, retinaldehyd, kyselina retinová alebo provitamíny ako beta, alfa alebo gama-karotén. Vitamín A zlepšuje stav našej pokožky, zraku a imunitného systému.

Vitamín D – najmä vo forme cholekalciferolu, napomáha správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu a pomáha udržiavať normálnu hladinu vápnika v krvi. Okrem toho tento vitamín pomáha pri udržiavaní zdravých kostí a zubov, ako aj pri správnom fungovaní svalov a imunitného systému. Vitamín D sa podieľa na procese delenia buniek.

Vitamín E – je silný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom a poškodením buniek voľnými radikálmi. Vitamín E sa podieľa aj na syntéze antikoagulancií, udržiavaní primeranej priepustnosti bunkových membrán a znižovaní agregácie (zhlukovania) krvných doštičiek, vďaka čomu môže prispievať k prevencii krvných zrazenín. Okrem toho sa podieľa na ochrane červených krviniek a prenose nervových signálov po celom tele.

Vitamín K – je potrebný pre správne fungovanie organizmu, reguluje proces zrážanlivosti krvi a vplýva aj na udržanie normálnej minerálnej hustoty kostí. Je zodpovedný za správny transport vápnika z krvi do kostného tkaniva, čo umožňuje udržiavať zdravé a pevné kosti a zvyšovať ich odolnosť proti kolapsu.

Vlastnosti:

 • Vitamín A prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu železa
 • Vitamín A pomáha udržiavať zdravú pokožku
 • Vitamín A pomáha udržiavať normálne videnie
 • Vitamín A hrá dôležitú úlohu v procese špecializácie buniek
 • Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu
 • Vitamín D pomáha udržiavať zdravé kosti
 • Vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu svalov
 • Vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému
 • Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
 • Vitamín K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi
 • Vitamín K pomáha udržiavať zdravé kosti

VÝSTRAHA! Prípravok by nemali konzumovať osoby užívajúce antikoagulanciá s obsahom antagonistov vitamínu K (napr. warfarín a acenokumarol).

Odporúčané použitie

Dospelí - užívajte 1 dávku (1 tabletu) denne, najlepšie po jedle.

Pred použitím je vhodné vykonať krvný test 25-(OH)D a poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), cholekalciferol (z lanolínu) (vitamín D), retinylacetát (vitamín A), menachinón-7 MK-7 (vitamín K) z Bacillus subtilis natto ( sója ), anti- spekavé látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), arašidy, iné orechy, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, zeler, horčicu, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu % RI*
Vitamín A 800 ug 100
Vitamín D 50 ug / 2000 IU 1000
vitamín E 12 mg 100
Vitamín K 75 ug 100

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK