OstroVit Biotín Plus 100 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV225075
Dostupnosť: Skladom
4.98 € 7.50 €
Bez DPH: 4.15 €
OstroVit Biotin PLUS je moderný doplnok stravy v tabletách s obsahom biotínu, selénu, zinku a kyseliny listovej. Biotín, zinok a selén pomáhajú udržiavať zdravé vlasy, zdravú pokožku a zdravé nechty. Foláty prispievajú k rastu materských tkanív počas tehotenstva. OstroVit Biotin PLUS je kompletný komplexný prípravok dopĺňajúci deficit základných minerálov vo vašej strave. Čítať viac...

OstroVit Biotín Plus 100 tabliet

OstroVit Biotin PLUS je moderný doplnok stravy v tabletách s obsahom biotínu, selénu, zinku a kyseliny listovej. Biotín, zinok a selén pomáhajú udržiavať zdravé vlasy, zdravú pokožku a zdravé nechty. Foláty prispievajú k rastu materských tkanív počas tehotenstva. OstroVit Biotin PLUS je kompletný komplexný prípravok dopĺňajúci deficit základných minerálov vo vašej strave.

 • 100 porcií v balení
 • Vysoký obsah biotínu
 • Produkt obohatený o zinok, selén a kyselinu listovú
 • 1 tableta predstavuje 1 porciu doplnku stravy

OstroVit Biotin PLUS - Biotín, zinok, selén a kyselina listová

Ide o doplnok stravy určený ženám, ktoré sa chcú postarať o zdravý vzhľad svojich vlasov, pokožky či nechtov. Ideálny komplex minerálov, teda biotín, zinok, selén, podporuje regeneráciu tkanív a opäť sa cítite výnimočne. Prídavok kyseliny listovej je obzvlášť dôležitý pre tehotné ženy, pretože pomáha formovať tkanivá matky v počiatočných štádiách tehotenstva.

 • Biotín (vitamín B7) - organická chemická zlúčenina zo skupiny vitamínov, ktoré sa rozpúšťajú vo vode. Dá sa extrahovať zo živočíšnych aj rastlinných organizmov. Dôležité je, že ide o koenzým pre stavbu enzýmov dôležitých pre naše telo. Nepriamo sa podieľa na procese glukoneogenézy a Krebsovho cyklu. Podporuje procesy regenerácie pokožky a vlasov, čo sú ideálne vlastnosti pre ženy, ktoré sa starajú o svoj vzhľad a zdravie.
 • Zinok – prvok, ktorý je jedným zo základných minerálov v ľudskej strave. Hrá významnú úlohu ako súčasť desiatok rôznych enzýmov. Nachádza sa najmä v mäsových výrobkoch a vajciach, ustriciach, rybách a strukovinách. Výskum naznačuje, že nízka hladina zinku môže znížiť citlivosť na inzulín, ale aj vysokú hladinu testosterónu. Zinok z nášho tela najčastejšie „odchádza“ s potom, preto je suplementácia tohto minerálu taká dôležitá pre športovcov, ktorí zinok do svojho tela dodávajú nedostatočne. Nedostatok zinku sa môže prejaviť kožnými léziami, ako sú akné alebo ulcerácie.
 • Selén – nevyhnutný minerál pre naše telo. Vyskytuje sa v organickej aj anorganickej forme. Selén hrá v organizme neoceniteľnú úlohu – je nevyhnutný pre správne fungovanie enzýmov, pomáha odstraňovať voľné radikály a chráni bunky a červené krvinky pred ich toxickými účinkami. Pomáha udržiavať zdravé vlasy a nechty, reguluje správne fungovanie imunitného systému, je zodpovedný za zdravú štítnu žľazu a dokonca je zodpovedný za správny priebeh spermatogenézy.
 • Kyselina listová – je esenciálny vitamín často označovaný ako vitamín B9. Kyselina listová je chemická zlúčenina rastlinného pôvodu. Hrá dôležitú úlohu pri raste novorodencov a ako základná zlúčenina, ktorá pomáha ženám plánujúcim otehotnieť. Užívanie doplnkov s kyselinou listovou u tehotných žien môže byť nutnosťou, pretože kyselina listová je tepelne nestabilná a degraduje (odumiera) pri tepelnom spracovaní, teda pri varení, pečení či vyprážaní.

Vlastnosti:

 • Biotín prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu
 • Biotín prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému
 • Biotín prispieva k udržaniu správneho metabolizmu makroživín
 • Biotín prispieva k normálnej psychickej činnosti
 • Biotín pomáha udržiavať zdravé vlasy, zdravé sliznice a zdravú pokožku
 • Zinok pomáha udržiavať správnu acidobázickú rovnováhu
 • Zinok pomáha udržiavať normálne kognitívne funkcie Zinok pomáha udržiavať plodnosť a správnu reprodukčnú funkciu
 • Zinok pomáha udržiavať zdravé kosti, vlasy, nechty a pokožku
 • Kyselina listová prispieva k rastu materských tkanív počas tehotenstva
 • Kyselina listová pomáha pri správnej syntéze aminokyselín
 • Kyselina listová prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • Selén pomáha udržiavať zdravé vlasy a nechty
 • Selén prispieva k správnej funkcii štítnej žľazy
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 tabletu) denne. Produkt je určený pre dospelých.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti a dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí. Použitie u tehotných žien po konzultácii s lekárom.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; zinok pikolinát (zinok), škrob, L-selenometionín (selén), protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; D-biotín (biotín), kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu % RI*
Biotín 2500 ug 5000
Zinok 15 mg 150
Selén 100 ug 182
Kyselina listová 800 ug 400

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK