OstroVit Braintus Focus Shot Blueberry 100ml

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV904627
Dostupnosť: Skladom
1.90 € 2.90 €
Bez DPH: 1.58 €
OstroVit Braintus Focus Shot je jedinečný tekutý doplnok stravy určený pre všetkých, ktorí chcú stimulovať svoj mozog. Originálne zloženie účinných látok – kofeín, L-theanín, cholínbitartrát, vitamín B6 a extrakt z ashwagandhy – podporuje rad procesov v nervovom systéme. Chcete sa učiť rýchlejšie a lepšie zapamätať? Nemáte náhodou problémy s koncentráciou? Zaoberáte sa nespavosťou? Vyskúšajte OstroVit Braintus Focus Short – tekutý doplnok s ovocnou príchuťou čučoriedok. Čítať viac...

OstroVit Braintus Focus Shot 100 ml

OstroVit Braintus Focus Shot je jedinečný tekutý doplnok stravy určený pre všetkých, ktorí chcú stimulovať svoj mozog. Originálne zloženie účinných látok – kofeín, L-theanín, cholínbitartrát, vitamín B6 a extrakt z ashwagandhy – podporuje rad procesov v nervovom systéme. 

OstroVit Braintus Focus Shot – pre koho?

OstroVit Braintus Focus Shot, tekutý doplnok stravy, je založený na unikátnom súbore zložiek, ktoré prispievajú k podpore mozgu. Produkt funguje dobre u všetkých ľudí, ktorí chcú podporiť svoje kognitívne funkcie. 

 Vyberte Braintus Focus Shot, ak:

 • chcete si zapamätať viac a rýchlejšie
 • majú problémy s koncentráciou a pozornosťou
 • chcú zlepšiť študijné výsledky
 • pracovať duševne
 • vysporiadať sa s fóbiami
 • majú zlú náladu
 • viesť stresujúci životný štýl

Vlastnosti

OstroVit Braintus Focus Shot je viaczložkový výživový doplnok v tekutej forme. Nápoj vo fľašiach je lahodný, ovocný a ľahko sa používa – stačí ho len vypiť.

Hlavné vlastnosti doplnku:

 • PODPORA MOZGU – Doplnok stimuluje nervový systém k činnosti. Zvyšuje pamäť, koncentráciu, pozornosť. Pomáha vám zachovať pokoj v stresových situáciách.
 • DÁVKA ENERGIE – Vďaka použitiu bezvodého kofeínu môže doplnok zvýšiť vašu bdelosť a dodať vám energiu, aby ste získali viac sily a vôle konať.
 • PERFEKTNÉ PRE ZANEPRACOVANÝCH ĽUDÍ – Náš doplnok si môžete vždy vziať so sebou – a mať ho v batohu, taške na telocvik alebo doma. Chystáte sa stratiť energiu? OstroVit Braintus Focus Shot je rýchlym riešením problému.
 • PRIPRAVENÉ NA PITIE – Doplnok stravy si nevyžaduje prípravu vopred. Nemusíte piť ani vodu. Stačí otvoriť fľašu a vypiť náš nápoj s príchuťou čučoriedok.

Odporúčané použitie

Jedna dávka 1 fľaštička (100 ml) užite raz denne. Nekonzumujte viac ako 1 porciu denne. Výrobok je určený pre dospelých ľudí. Sediment je prirodzený jav. Pred použitím pretrepte. Po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do 24 hodín.

Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek doplnku. Nemiešajte s alkoholom. Pre vysoký obsah kofeínu nie je výrobok určený pre osoby citlivé na kofeín, hypertenziu a iné kardiovaskulárne ochorenia, deti, tehotné ženy, dojčiace ženy. Výživový doplnok nie je možné používať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Skladujte na suchom mieste pri teplote 2-25°C. Chráňte pred slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Výživové informácie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, mäkkýše, ryby.

Nutričné hodnoty


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK