OstroVit Chromium 200 200 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV229196
Dostupnosť: Skladom
3.98 € 6.00 €
Bez DPH: 3.32 €
OstroVit Chromium 200 mg je doplnok stravy v tabletách s obsahom cenného prvku, ktorým je chróm. Táto mikroživina má v našom tele okrem iného rôzne účinky. prispieva k udržaniu správneho metabolizmu mikroživín, pomáha udržiavať správnu hladinu glukózy v krvi, pomáha urýchliť metabolizmus a stratu tuku. Čítať viac...

OstroVit Chróm 200 mg 200 tabliet

OstroVit Chromium 200 mg je doplnok stravy v tabletách s obsahom cenného prvku, ktorým je chróm. Táto mikroživina má v našom tele okrem iného rôzne účinky. prispieva k udržaniu správneho metabolizmu mikroživín, pomáha udržiavať správnu hladinu glukózy v krvi, pomáha urýchliť metabolizmus a stratu tuku.

  • 1 balenie obsahuje 200 tabliet
  • 1 porcia = 1 tableta
  • 200 porcií v balení
  • Skvelý liek pre tých, čo jedia sladkosti príliš často

Chrome

Ako mikroživina je nevyhnutný v našej strave. V stopových množstvách sa nachádza v rastlinných potravinách, konkrétne v obilninách. Chróm možno použiť ako „zlatú strednú cestu“ na chudnutie. Pomáha bojovať proti vlčímu apetítu, pomáha regulovať hladinu glukózy v krvi a dokonca podporuje lipolýzu, čo je proces, ktorý je kľúčom k zdravej, štíhlej a upravenej postave, o ktorú sa oplatí starať. Chróm sa odporúča aj športovcom vzhľadom na to, že môže pomôcť udržať svalovú hmotu a dokonca ju zvýšiť.

Vlastnosti:

  • Pomáha udržiavať správny metabolizmus makroživín
  • Môže pomôcť udržať normálnu hladinu glukózy
  • Môže podporovať lipolýzu
  • Pomáha potláčať takzvaný "vlčí hlad"
  • Prispieva k udržaniu svalového tkaniva
Odporúčané použitie

Užite 1 dávku (1 tabletu) denne po jedle.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je možné používať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, škrob; protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; pikolinát chrómu (chróm).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, zeler, horčicu, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu  % RI*
Chromium  200 µg 500

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK