OstroVit Digezyme Digestive Enzymes 90 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV913919
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
6.99 € 10.50 €
Bez DPH: 5.83 €
OstroVit Digezyme Digestive Enzymes je vysoko kvalitný doplnok stravy v perorálnych tabletách. Prípravok je komplexom piatich účinných látok – tráviacich enzýmov. Bol vyvinutý z tých najkvalitnejších látok, pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú komplexne postarať o správny metabolizmus a podporovať tráviaci proces. Čítať viac...

OstroVit Digezyme Digestive Enzymes je vysoko kvalitný doplnok stravy v perorálnych tabletách. Prípravok je komplexom piatich účinných látok – tráviacich enzýmov. Bol vyvinutý z tých najkvalitnejších látok, pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú komplexne postarať o správny metabolizmus a podporovať tráviaci proces.

OstroVit Digezyme Digestive Enzymes 90 tabliet
90
TABLETY
za balenie
90
PORCIE
za balenie
1
TABLET
1 porcia = 1 tableta
  • ?-amyláza, neutrálna proteáza, laktáza, lipáza a celuláza v každej tablete
  • 1 tableta = 1 dávka doplnku denne
  • komplexná podpora tráviaceho systému

Čo sú to tráviace enzýmy?

Tráviace enzýmy je všeobecný pojem pre skupinu látok nachádzajúcich sa v tele, bez ktorých by trávenie nebolo možné. Podieľajú sa na procesoch trávenia rôznych zložiek, z ktorých sa skladajú potraviny, ktoré jeme. Tieto chemické premeny umožňujú správny rozklad zložitých látok prítomných v potravinách na jednoduché chemické zlúčeniny. To zaisťuje, že všetky fázy trávenia a vstrebávania základných živín z gastrointestinálneho traktu môžu prebehnúť správne. Udržiavanie vyváženého procesu trávenia je nevyhnutné pre dobré zdravie a všetky fyziologické funkcie. Doplnok stravy OstroVit Digezyme Digestive Enzymes vám komplexne umožní doplniť vašu každodennú stravu o:

  • ?-amyláza - je to enzým, ktorý štiepi polysacharidy (napr. škrob) na jednoduché cukry, ktoré sa potom v tejto zjednodušenej forme vstrebávajú z gastrointestinálneho traktu. Je produkovaný najmä slinnými žľazami a pankreasom, okrem toho v črevnej sliznici a mliečnymi žľazami.
  • Neutrálna proteáza - je to druh enzýmu zo skupiny peptidáz, fermentovaný Bacillus Subtilis. Svoje využitie nachádza predovšetkým pri hydrolýze – alebo rozklade – bielkovín (rastlinných aj živočíšnych), na ich menej zložité formy, a to peptidy a aminokyseliny.
  • Laktáza - je to enzým potrebný okrem iného na trávenie mlieka a výrobkov z neho. Mechanizmus jeho účinku spočíva v tom, že štiepi laktózu – mliečny cukor – na glukózu a galaktózu, ktoré je potom možné využiť ako zdroj energie. Produkujú ho zvieratá, rastliny, huby, baktérie a kvasinky.
  • Lipáza - ide o skupinu enzýmov produkovaných hlavne v pankrease, vylučovaných do lumen tráviaceho traktu. Sú zodpovedné v procese trávenia za rozklad tukov – premieňajú triglyceridy na mastné kyseliny a glycerol.
  • Celuláza - je to enzým zo skupiny hydroláz, ktorý katalyzuje väzby medzi molekulami glukózy v celulóze. Celulóza je inak známa ako vláknina. Výsledkom tejto reakcie je ako konečný produkt jednoduchý cukor glukóza.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK