OstroVit Green Coffee VEGE Zelená káva 90 kaps

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV223477
Dostupnosť: Skladom
4.68 € 7.00 €
Bez DPH: 3.90 €
OstroVit Green Coffee VEGE je kvalitný doplnok stravy v tabletách s obsahom extraktu zo zŕn zelenej kávy. Každá tableta obsahuje 500 mg čistého extraktu, ktorý sa vyznačuje vysokým obsahom kofeínu, vďaka čomu má prípravok silné stimulačné a stimulačné vlastnosti. Vďaka vysokému obsahu kyseliny chlorogenovej účinne podporuje chudnutie a zvyšuje termogenézu celého tela. Čítať viac...

OstroVit Zelená káva VEGE 90 vcaps

OstroVit Green Coffee VEGE je kvalitný doplnok stravy v tabletách s obsahom extraktu zo zŕn zelenej kávy. Každá tableta obsahuje 500 mg čistého extraktu, ktorý sa vyznačuje vysokým obsahom kofeínu, vďaka čomu má prípravok silné stimulačné vlastnosti. Vďaka vysokému obsahu kyseliny chlorogenovej účinne podporuje chudnutie a zvyšuje termogenézu celého tela.

  • 90 vegánskych kapsúl s extraktom zo zelenej kávy
  • Vysoký obsah kyseliny chlorogenovej
  • 1 porcia = 1 kapsula

OstroVit Zelená káva VEGE

Extrakt zo zelenej kávy sa vyznačuje oveľa vyšším obsahom častíc známych ako kyselina chlorogenová v porovnaní s predtým praženými kávovými zrnami. Chlorogénové kyseliny v extrakte zo zelenej kávy sa ľahko vstrebávajú a samy osebe alebo ich metabolity (napríklad kyselina ferulová) majú pre ľudský organizmus množstvo prospešných výhod. Perorálny príjem extraktu zo zelenej kávy môže mierne znížiť telesnú hmotnosť u ľudí s nadváhou a obezitou. Vysoký obsah tejto kyseliny obmedzuje vstrebávanie cukrov z tráviaceho traktu. Okrem toho spomaľuje vylučovanie glukózy do krvi po jedle a zvyšuje citlivosť tkanív na inzulín. Je to silný antioxidant. Má silné antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové vlastnosti.

Vlastnosti:

  • Podporuje chudnutie
  • Znižuje chuť do jedla
  • Dodáva energiu
  • Pomáha udržiavať primeranú hladinu cholesterolu
  • Urýchľuje metabolizmus
  • Podporuje redukciu celulitídy

Produkty z radu VEGE CAPSULES boli vyvinuté len s použitím vegánskych ingrediencií. V súvislosti s politikou vysokej bezpečnosti spoločnosti a skutočnosťou, že vo výrobnom závode sa používajú alergénne zložky, preto na etikete informácia o možnosti výskytu skrížených alergénov. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte emailom.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.  

Nutričné informácie

Ingrediencie

Extrakt zo zelených kávových zŕn (Coffea Arabica L.) štandardizovaný na 50% kyseliny chlorogenovej a 5% kofeínu, obal kapsuly (plniaca látka: hydroxypropylmetylcelulóza).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Obsahuje kofeín; neodporúča sa deťom a tehotným ženám (obsah kofeínu 25 mg v jednej dávke); Nekonzumujte s inými produktmi, ktoré sú zdrojom kofeínu alebo inými zložkami s podobnými účinkami.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky Na porciu
Extrakt zo zelených kávových zŕn: 500 mg
- v tejto kyseline chlorogenovej (50%) 250 mg
- v tomto kofeíne (5%) 25 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK