OstroVit Isotonic 500 g citrónovo-mätový

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV904276
Dostupnosť: Skladom
6.00 € 9.00 €
Bez DPH: 5.00 €
OstroVit Isotonic je práškový doplnok stravy na prípravu roztokov izotonických nápojov. Skupina izotonických nápojov je zameraná na reguláciu vodného a elektrolytového hospodárstva, teda straty nadmerného množstva vody spôsobeného intenzívnym cvičením, teda vysokou fyzickou aktivitou, účasťou na behoch na dlhé trate a všeobecne chápanom ako profesionálny šport. Vysoká koncentrácia vitamínov a minerálov je základ a pridanie rozvetvených aminokyselín BCAA, L-glutamínu a L-karnitínu vám umožní zvýšiť výkon, na ktorom vám záleží. Čítať viac...

OstroVit Isotonic 500 g

OstroVit Isotonic je práškový doplnok stravy na prípravu roztokov izotonických nápojov. Skupina izotonických nápojov je zameraná na reguláciu vodného a elektrolytového hospodárstva, teda straty nadmerného množstva vody spôsobeného intenzívnym cvičením, teda vysokou fyzickou aktivitou, účasťou na behoch na dlhé trate a všeobecne chápanom ako profesionálny šport. Vysoká koncentrácia vitamínov a minerálov je základ a pridanie rozvetvených aminokyselín BCAA, L-glutamínu a L-karnitínu vám umožní zvýšiť výkon, na ktorom vám záleží.

 • 50 porcií produktu v balení
 • Vysoká koncentrácia vitamínov a minerálov
 • Pridanie BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom)
 • Obsahuje L-karnitín a L-glutamín
 • Lahodné príchute na výber

OstroVit izotonický

OstroVit Isotonic je bohaté na vitamíny rozpustné vo vode a špeciálne zloženie elektrolytov, ktoré sú potrebné pri veľmi intenzívnom cvičení. Izotonický prispieva k správnej hydratácii nášho tela, zabraňuje kŕčom pri vysokej námahe a obsahuje nízke množstvo kalórií, takže sa nemusíme báť kalorických prebytkov, ktoré nám môžu rýchlo pokaziť postavu. Produkt je veľmi dobre rozpustný vo vode a veľmi ľahko sa pripravuje. Doplnok je určený ťažko trénujúcim športovcom, bežcom na dlhé trate, maratóncom a ľuďom so zvýšenou dennou fyzickou aktivitou.

Vlastnosti:

 • Najlepší spôsob, ako správne hydratovať
 • Bohaté vo vode rozpustné vitamíny a elektrolyty
 • Prídavok BCAA, L-glutamínu a L-karnitínu
 • Rýchla absorpcia a vysoká biologická dostupnosť
 • Zvyšuje účinnosť a energiu
 • Jednoduchá príprava
 • 50 porcií v balení
Odporúčané použitie

Jednu dávku produktu 10 g (1 1 odmerky) rozpustite v 300 ml vody v šejkri. Počas tréningu užite 1 dávku.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Glukóza, kyselina: kyselina citrónová; aróma, chlorid sodný (sodík), L-karnitín tartrát, uhličitan vápenatý (vápnik), arómy, rozvetvené aminokyseliny BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), horečnaté soli kyseliny citrónovej - citrát horečnatý ( horčík), kyselina L-askorbová (vitamín C), L-glutamín, citrát draselný (draslík), sladidlo: sukralóza; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; sladidlo: acesulfam K; pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), farbivo: karotény.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Nutričné ??hodnoty Na 100 g Na porciu 10 g % RI*
Energetická hodnota 1105 kJ / 260 kcal 111 kJ / 26 kcal 1
Tuk 0 g 0 g -
- v ktorom saturuje 0 g 0 g -
Sacharidy 65 g 6,5 g 3
- v ktorom cukry 65 g 6,5 g 7
Proteín 0 g 0 g -
Soľ 3,5 g 0,35 g 6
Aktívne zložky
Sodík 1390 mg 139 mg -
Vápnik 576 mg 57,6 mg 7
magnézium 116 mg 11,63 mg 3
Draslík 140 mg 14 mg 1
Vitamín C 800 mg 80 mg 100
Vitamín B6 10 mg 1 mg 59
Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom BCAA 1000 mg 100 mg -
- L-leucín 500 mg 50 mg -
- L-izoleucín 250 mg 25 mg -
- L-valín 250 mg 25 mg -
L-karnitín tartrát 2000 mg 200 mg -
L-glutamín 800 mg 80 mg -

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK