OstroVit Kolagén + Vitamín C 200 g ananás

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV902944
Dostupnosť: Skladom
7.98 € 12.00 €
Bez DPH: 6.65 €
OstroVit Kolagén + vitamín C je najkvalitnejší doplnok stravy vytvorený pre ľudí, ktorí potrebujú arómy, sladidlá a iné konzervačné látky. Rad OstroVit True Taste obsahuje iba tie aktívne zložky, ktoré potrebujete. Kondicionér určený fyzicky aktívnym ľuďom a tým, ktorí majú zvýšené nároky na kolagén a vitamín C. Prídavok kyseliny L-askorbovej napomáha ešte priaznivejšej syntéze kolagénu pre zabezpečenie správneho fungovania chrupaviek, kože, ďasien a ciev nášho organizmu. telo. Čítať viac...

OstroVit Kolagén + Vitamín C 200 g

OstroVit Kolagén + vitamín C je najkvalitnejší doplnok stravy vytvorený pre ľudí, ktorí potrebujú arómy, sladidlá a iné konzervačné látky. Rad OstroVit True Taste obsahuje iba tie aktívne zložky, ktoré potrebujete. Kondicionér určený fyzicky aktívnym ľuďom a tým, ktorí majú zvýšené nároky na kolagén a vitamín C. Prídavok kyseliny L-askorbovej napomáha ešte priaznivejšej syntéze kolagénu pre zabezpečenie správneho fungovania chrupaviek, kože, ďasien a ciev nášho organizmu. telo.

 • Dva varianty 200 a 400 g produktu
 • Vhodné pre 20 a 40 porcií na nádobu
 • Kolagén obohatený o kyselinu L-askorbovú (esenciálny vitamín C)
 • Vysoký obsah vitamínu C
 • Lahodné príchute v rade TRUE TASTE!

Kolagén OstroVit + vitamín C

OstroVit Kolagén + Vitamín C kondicionér sa skladá z dvoch účinných látok, ktoré sa navzájom dopĺňajú a ich suplementácia ideálne podporuje činnosť nášho osteoartikulárneho aparátu, zabezpečuje udržanie svalov a správnu funkciu kĺbovej chrupavky.

Hydrolyzovaný kolagén – je proteín nachádzajúci sa v našom tele prakticky vo všetkých tkanivách. Buduje naše šľachy, kožu, kĺby a kosti. Zodpovedá za tvorbu synoviálnej tekutiny, pružnosť a tvrdosť chrupavky, hydratáciu pokožky a správnu obnovu pokožky. Ovplyvňuje súdržnosť, pevnosť a elasticitu spojivového tkaniva. Má tiež jedinečnú schopnosť viazať vodu, vďaka čomu si pokožka zachováva správnu pevnosť, pružnosť a napätie.

Vitamín C (kyselina L-askorbová) – je, ako už názov napovedá, esenciálna organická chemikália. Je to exogénna živina v ľudskej strave, ktorá je zodpovedná najmä za správne fungovanie spojivového tkaniva a kostí. Jeho biologicky aktívna forma - vitamín C, pôsobí ako redukčné činidlo a koenzým vo viacerých metabolických dráhach ľudského tela. Vitamín C je považovaný za jeden z hlavných antioxidantov.

Vlastnosti:

 • Výživový doplnok obsahuje ľahko stráviteľný kolagénový hydrolyzát prírodného pôvodu
 • Kolagén podporuje správne fungovanie kĺbov
 • Kolagén udržuje správnu pevnosť, pružnosť a tón pleti
 • Posilňuje naše kĺby a kosti
 • Vitamín C priaznivo pôsobí na nervový a imunitný systém
 • Vitamín C sa priamo podieľa na tvorbe kolagénu (buduje svalové tkanivo)
 • Vitamín C môže urýchliť regeneráciu a rast svalov
 • Vitamín C je silný antioxidant, ktorý odstraňuje prebytočné voľné radikály z našich buniek
Odporúčané použitie

Jednu dávku produktu 10 g (2 odmerky) rozpustite v 200 ml vody alebo šťavy v šejkri. Užívajte 1 porciu denne. Výrobok je určený pre dospelých.

Výrobok nie je určený pre ľudí s ochorením obličiek alebo obličkových kameňov.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Hydrolyzovaný hovädzí kolagén, kyselina L-askorbová (vitamín C), regulátor kyslosti: kyselina citrónová; arómy, farba: karotény; sladidlá: sukralóza, acesulfam K.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na 10 g % RI* Na 100 g
Hydrolyzovaný hovädzí kolagén 8 707 mg - 87 070 mg
Vitamín C 500 mg 625 5 000 mg

 

*RI- Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK