OstroVit kyselina hyalurónová 90 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV221084
Dostupnosť: Skladom
9.48 € 14.20 €
Bez DPH: 7.90 €
OstroVit Kyselina hyalurónová je doplnok stravy v tabletách, ktorý dopĺňa stravu o kyselinu hyalurónovú. Je to gélovitá molekula viažuca vodu. Pôsobí ako tlmiaci a výplňový prostriedok pre medzibunkové priestory u všetkých cicavcov. Tlmí kĺby, hydratuje pokožku a vlasy. Dokáže zvýšiť elasticitu pokožky a prispieť aj k zlepšeniu poúrazovej rekonvalescencie. Čítať viac...

OstroVit kyselina hyalurónová 90 tabliet

OstroVit Kyselina hyalurónová je doplnok stravy v tabletách, ktorý dopĺňa stravu o kyselinu hyalurónovú. Je to gélovitá molekula viažuca vodu. Pôsobí ako tlmiaci a výplňový prostriedok pre medzibunkové priestory u všetkých cicavcov. Tlmí kĺby, hydratuje pokožku a vlasy. Dokáže zvýšiť elasticitu pokožky a prispieť aj k zlepšeniu poúrazovej rekonvalescencie.

  • 90 porcií v balení
  • 1-2 tablety denne
  • 70 mg kyseliny hyalurónovej na 1 porciu

Objavte bohaté možnosti kyseliny hyalurónovej!

Kyselina hyalurónová je najčastejšie spájaná ako zložka telovej kozmetiky, omladzujúcej kozmetiky a ako prostriedok proti starnutiu. Vlastnosti a využitie kyseliny hyalurónovej sú veľmi početné – dokáže zvýšiť elasticitu pokožky, čo nás môže ochrániť pred nechcenými striami, kaziacimi vizuálny efekt našej postavy. Ústna suplementácia kyselinou hyalurónovou zvyšuje jej hladinu v našej pokožke, vďaka čomu dokáže urýchliť rekonvalescenciu po úrazoch, rezných ranách, odreninách či poraneniach mäkkých tkanív. Jednou z najžiadanejších výhod kyseliny hyalurónovej pri jej dopĺňaní je pozitívny vplyv na fungovanie kostí, kĺbov a spojivového tkaniva. Naše telo je bohaté na kyselinu hyalurónovú v blízkosti orgánov pohybového aparátu. Suplementácia bude mať jasné výhody pre každého, kto trénuje, behá a vedie aktívny životný štýl. Ak patríte medzi tých ľudí, starajte sa o svoje kosti a kĺby dopĺňaním kyseliny hyalurónovej.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Kyselina hyalurónová:

  • Ako jedna zo zložiek pokožky je zodpovedná za jej hydratáciu
  • Vykonáva stavebné funkcie a vypĺňa medzibunkové priestory
  • Môže prispieť k oddialeniu starnutia pokožky
  • Môže prispieť k správnej funkcii kĺbov, kostí a spojivového tkaniva
  • Suplementácia môže pomôcť zvýšiť elasticitu pokožky
Odporúčané použitie

Užívajte 1-2 dávky (1-2 tablety) denne, najlepšie s jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Objemové činidlo: maltodextrín; škrob, kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný), protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Produkt môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky 1 porcia (1 tableta) 2 porcie (2 tablety)
Kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný) 70 mg 140 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK