OstroVit L-Carnitine 1000 - chudnutie 90 tab

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 60,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV610871
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
7.99 € 12.00 €
Bez DPH: 6.66 €
OstroVit L-Carnitine 1000 je doplnok stravy, ktorý je zdrojom najkvalitnejšieho L-karnitínu tartrátu. Produkt je určený pre fyzicky aktívnych ľudí, ktorí chcú schudnúť. L-karnitín je jednou z najobľúbenejších látok, ktoré konzumenti využívajú pri chudnutí. Nájdeme ho v potrave v mäse a mliečnych výrobkoch, preto by túto zlúčeninu mali dopĺňať ľudia na vegetariánskej a vegánskej strave. Počas užívania L-karnitínu je cítiť zvýšenie energie. Čítať viac...

OstroVit L-Carnitine 1000 90 tab

OstroVit L-Carnitine 1000 je doplnok stravy, ktorý je zdrojom najkvalitnejšieho L-karnitínu tartrátu. Produkt je určený pre fyzicky aktívnych ľudí, ktorí chcú schudnúť. L-karnitín je jednou z najobľúbenejších látok, ktoré konzumenti využívajú pri chudnutí. Nájdeme ho v potrave v mäse a mliečnych výrobkoch, preto by túto zlúčeninu mali dopĺňať ľudia na vegetariánskej a vegánskej strave. Počas užívania L-karnitínu je cítiť zvýšenie energie.

  • 1000 mg l-karnitínu v jednej tablete
  • 90 tabliet v balení
  • Produkt obsahuje až 90 porcií
  • 3-mesačná liečba

L-KARNITÍN

Ide o chemickú organickú zlúčeninu zo skupiny aminokyselín, ktoré sa prirodzene vyskytujú v našom tele. Karnitín je látka prispievajúca k spaľovaniu telesného tuku. Mastné kyseliny transportované L-karnitínom sa oxidujú v mitochondriách - bunkových energetických centrách. Pri užívaní L-karnitínu je cítiť zvýšenie energie. Používaním nášho produktu dochádza k inhibícii tvorby tukového tkaniva.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit L-Carnitine:

  • Podporuje procesy redukcie tuku (vychytávanie energie z tukov)
  • Urýchľuje regeneráciu po tréningu
  • Zvyšuje tréningovú vytrvalosť
  • Odďaľuje účinok únavy
  • Podporuje pohyb mastných kyselín do srdca a imunitných buniek v ľudskom tele

Produkt sa vyznačuje mierne kyslastou dochuťou vďaka prítomnosti kyseliny vínnej z L-karnitín tartrátu.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 tabletu) denne pred prvým jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

L-karnitín tartrát, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; maltodextrín, protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty


Aktívne zložky Na porciu
L-karnitín tartrát 1000 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK