OstroVit Lion's Mane VEGE 60 kapsúl

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 60,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV902012
Dostupnosť: Skladom
4.89 € 7.30 €
Bez DPH: 4.08 €
OstroVit Lion's Mane je jedinečný vegánsky doplnok stravy. Kapsuly obsahujú extrakt z huby, ktorá pripomína morské plody. Názov - levia hriva - pochádza z jej pôvodného vzhľadu - guľovitého mycélia pokrytého dlhými a tenkými tŕňmi. Čítať viac...

OstroVit Lion's Mane je jedinečný vegánsky doplnok stravy. Kapsuly obsahujú extrakt z huby, ktorá pripomína morské plody a je populárna na Ďalekom východe, napr. v Číne a Japonsku. Názov - levia hriva - pochádza z jej pôvodného vzhľadu - guľovitého mycélia pokrytého dlhými a tenkými tŕňmi.

Levia hriva hericium erinaceus

Za svoj účinok vďačí levia hriva bohatosti živín v nej obsiahnutých, vrátane aminokyselín, polypeptidov a polysacharidov. V jeho zložení nájdete aj rôzne vitamíny a minerály, ako napríklad zinok, selén, sodík či železo.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Lion's Mane VEGE:

  • RÔZNE VLASTNOSTI - Huba levia má protizápalové, antibiotické a neuroprotektívne vlastnosti. Je to nootropikum, ktoré úspešne stimuluje kognitívne funkcie, znižuje stres a fóbie, zlepšuje pamäť a náladu, ako aj zlepšuje študijné výsledky.
  • PERFEKTNÉ PRE ŠPORTOVCOV - Doplnok stravy bude skvelou voľbou, ak ste fyzicky aktívni. Huba vám nielen dodá energiu a motivuje, ale je aj bohatým zdrojom dôležitých antioxidantov. Môže tiež znížiť hladinu kyseliny mliečnej v krvi, takže vaše svaly nemusia byť tak unavené.
  • JEDNODUCHÉ DÁVKOVANIE - Jedno balenie obsahuje 60 kapsúl, ktoré vystačia na dva mesiace pravidelnej suplementácie. Stačí prehltnúť jednu kapsulu produktu denne pri jedle, aby ste sa uistili, že váš nervový systém je podporovaný.
  • VEGÁNSKY PRODUKT - Vegáni a vegetariáni môžu tento produkt bez obáv používať. Jedna kapsula sa skladá z čistého extraktu z húb levej hrivy a vegánskeho obalu. Výrobok je bez farbív, protihrudkujúcich látok a konzervačných látok.
Laboratórne overená kvalita

V záujme zdravia našich zákazníkov sú produkty, ktoré vyrábame, pravidelne testované v nezávislom akreditovanom laboratóriu, aby sme zaistili a zachovali najvyššiu kvalitu.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne s jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Výrobok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy. Ľudia užívajúci lieky by sa mali pred použitím poradiť so svojím lekárom alebo lekárnikom. Držte mimo dosahu detí.

Výživové informácie

Ingrediencie

Extrakt z levej hrivy (Hericium erinaceus (BulI.: Fr.) Pers) štandardizovaný na 30 % polysacharidu DER 30:1 , poťahová kompozícia (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu
Výťažok z levej hrivy 500 mg
- z toho polysacharidy (30%) 150 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK