OstroVit Maca- ženšen, námaha, sústredenie 90 tab.

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV220926
Dostupnosť: Skladom
5.98 € 9.00 €
Bez DPH: 4.98 €
OstroVit Maca je doplnok stravy v tabletách s obsahom extraktu z koreňa maca. Produkt bol vytvorený pre ľudí, ktorí vedú aktívny životný štýl a pre tých, ktorí sú často nútení k intenzívnej duševnej námahe. Komplexný účel peruánskeho ženšenu, ktorý je považovaný za jeden z produktov superpotravín, bol podporený mnohými štúdiami. Čítať viac...

OstroVit Maca 90 tabliet

OstroVit Maca je doplnok stravy v tabletách s obsahom extraktu z koreňa maca. Produkt bol vytvorený pre ľudí, ktorí vedú aktívny životný štýl a pre tých, ktorí sú často nútení k intenzívnej duševnej námahe. 

  • 90 porcií v balení
  • 1-2 tablety denne
  • 500 mg extraktu v jednej tablete

OstroVit Maca

Peruánsky ženšen alebo Maca je názov odkazujúci na historickú rastlinu, ktorú v Peru dlho pestovali domorodí peruánski Indiáni.  Lepidium meyenii (pretože je to jeho latinský názov) sa v prírodnej medicíne používal na zvýšenie hladiny energie, vytrvalosti, ale aj slabostí spojených s duševnou únavou. Peruánsky ženšen vďaka svojim adaptogénnym vlastnostiam priaznivo pôsobí na imunitu a chráni nás pred stresovými situáciami. 

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Maca:


  • Preukázaný skutočný vplyv na zvýšenie hladiny libida
  • Prispieť k zníženiu únavy
  • Majú energizujúci (stimulačný) účinok
  • Dokážu spomaliť procesy starnutia tela a mysle
  • Ukážte prokognitívne akcie (zlepšite pamäť a koncentráciu)
  • Prírodný antioxidant a skvelý adaptogén
Odporúčané použitie

Užívajte 1-2 dávky (1-2 tablety) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, zeler, horčicu, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky Na porciu
Extrakt z koreňa Maca  500 mg 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK