OstroVit Melatonín 300 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV228779
Dostupnosť: Skladom
4.99 € 7.50 €
Bez DPH: 4.16 €
OstroVit Melatonin je doplnok stravy v tabletách s obsahom melatonínu. Produkt sa odporúča najmä ľuďom, ktorí zápasia so zaspávaním, pracujú v režime na zmeny, cestujú a často menia časové pásma. Čítať viac...

OstroVit Melatonin je doplnok stravy v tabletách s obsahom melatonínu. Produkt sa odporúča najmä ľuďom, ktorí zápasia so zaspávaním, pracujú v režime na zmeny, cestujú a často menia časové pásma.

  • V balení obsahuje 300 porcií
  • 1 porcia = 1 tableta
  • Zlepšuje kvalitu spánku
  • Prírodný hormón

melatonín

Je derivátom tryptofánu. V našom tele sa vyskytuje ako hormón produkovaný epifýzou. V menšom množstve je melatonín produkovaný tráviacim systémom, leukocytmi alebo kostnou dreňou. Nazýva sa spánkový hormón, pretože hrá dôležitú úlohu pri regulácii času spánku, ako aj pri chôdzi počas dňa. Je zodpovedný za pocit ospalosti a za zníženie teploty a krvného tlaku počas noci.

Dôležitým problémom je náhla zmena časového pásma, takzvaný „Jet-lag“. Príznaky sú spôsobené narušením biologických hodín. Správne fungovanie biologických hodín závisí od produkcie melatonínu a kortizolu. Melatonín pomáha pri skrátení času potrebného na zaspávanie a pri odbúravaní subjektívneho pocitu syndrómu náhlej zmeny časového pásma. Melatonín navyše pomáha znižovať oxidačný stres.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Melatonín:

  • Pomoc pri skrátení času potrebného na zaspávanie
  • Pomôžte zlepšiť celkovú kvalitu spánku
  • Užitočné pri zmierňovaní subjektívneho pocitu syndrómu náhlej zmeny časového pásma
  • Môže mať protizápalové účinky
  • Majú antioxidačnú aktivitu
Laboratórne overená kvalita

V záujme zdravia našich zákazníkov sú nami vyrábané produkty pravidelne testované v nezávislom akreditovanom laboratóriu, aby bola zabezpečená a zachovaná najvyššia kvalita.

Melatonín – spoznajte príčiny jeho nedostatku a ako funguje!

Melatonín je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Aké môžu byť príčiny jeho nedostatku a čo môže mať za následok? Ako melatonín účinkuje a aká je jeho odporúčaná denná dávka? Ak chcete nájsť odpovede na tieto otázky, určite si pozrite naše video!

Odporúčané použitie

Užite 1 dávku (1 tabletu) denne 30 minút pred spaním. Priaznivý účinok nastáva pri konzumácii 1 mg melatonínu krátko pred spaním alebo 0,5 mg krátko pred spaním v prvý deň cesty a niekoľko nasledujúcich dní po prílete do destinácie.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Neužívajte pri vedení vozidla alebo obsluhe strojov, nekombinujte s požívaním alkoholu a iných drog, vrátane bylinných prípravkov.

Výživové informácie

Ingrediencie

Plnidlá: mikrokryštalická celulóza; škrob; protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; melatonín.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Čistá hmotnosť produktu: 57 g
Veľkosť porcie: 1 tableta

Aktívne zložky Na porciu
melatonín  1 mg 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK