OstroVit Milk th. Ostropestrec mariánsky VEGE 90ks

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV225938
Dostupnosť: Skladom
4.98 € 7.50 €
Bez DPH: 4.15 €
OstroVit Ostropestrec mariánsky VEGE je doplnok stravy vo vegánskych kapsulách s obsahom mletých semienok pestreca mariánskeho, vďaka čomu je priateľským stravovacím prvkom pre každého, komu záleží na zdraví a pohode. Samotná kapsula HPMC (hydroxypropyl metylcelulóza) ani extrakt neobsahujú žiadnu látku živočíšneho pôvodu, preto je doplnok určený širokému publiku. OstroVit 100% VEGE CAPSULES je kvalita, pracovitosť a odpoveď na očakávania našich zákazníkov. Čítať viac...

OstroVit Ostropestrec mariánsky VEGE 90 vcaps

OstroVit Ostropestrec mariánsky VEGE je doplnok stravy vo vegánskych kapsulách s obsahom mletých semienok pestreca mariánskeho, vďaka čomu je priateľským stravovacím prvkom pre každého, komu záleží na zdraví a pohode. Samotná kapsula HPMC (hydroxypropyl metylcelulóza) ani extrakt neobsahujú žiadnu látku živočíšneho pôvodu, preto je doplnok určený širokému publiku. OstroVit 100% VEGE CAPSULES je kvalita, pracovitosť a odpoveď na očakávania našich zákazníkov.

  • 100% VEGE KAPSULOVÁ LINKA
  • Produkt je určený aj pre vegánov a vegetariánov
  • 90 porcií produktu
  • 3 mesiace suplementácie

OstroVit Ostropestrec mariánsky VEGE - Ostropestrec mariánsky

Ostropestrec mariánsky je rastlina známa ako pestrec mariánsky (Silybum Marianum z čeľade Asteraceae), liečivý bodliak používaný v tradičných prípravkoch. Má históriu používania na Blízkom východe a v Európe už mnoho rokov. Jeho najbežnejšie využitie našlo uplatnenie pri liečbe mnohých ochorení pečene, vrátane ochorenia žlčníka, hepatitídy, cirhózy a žltačky, ako aj pri ochrane pečene pred intoxikáciou chemickými a environmentálnymi toxínmi, vrátane uhryznutia hadom, uštipnutím hmyzom, intoxikáciou hubami a alkoholom. . Hlavnými fytochemikáliami, ktoré možno považovať za cenné a obzvlášť ocenené v ostropestreci mariánskom, sú silymarín, kvercetín, apigenín, triterpény, ako aj zlúčeniny vznikajúce pod vplyvom alkoholovej macerácie ako vysoko koncentrovaný silymarín, silybín A a B, izo-silybín alebo silibinín .

Vlastnosti:

  • Podporuje správnu funkciu pečene
  • Môže priaznivo pôsobiť na žalúdočnú sliznicu
  • Preukazuje podporu pri fungovaní detoxikačných procesov
  • Môže chrániť pečeňové bunky (hepatocyty)
  • Obsahuje antioxidačné látky
  • Môže znížiť lipoproteíny s nízkou hustotou alebo LDL

Produkty z radu VEGE CAPSULES boli vyvinuté len s použitím vegánskych ingrediencií. Vzhľadom na vysokú bezpečnostnú politiku spoločnosti a skutočnosť, že výrobný závod používa prísady s alergénnym účinkom, preto informácia o možnosti výskytu krížových alergénov na etikete. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte emailom.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Mleté semená ostropestreca mariánskeho (Silybum marianum (L.) Gaertn.), obaľovacia kompozícia (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky 1 porcia (1 kapsula)
Mleté semená ostropestreca mariánskeho  700 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK