OstroVit Pharma Beta-karotén 28 mg 90 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV903330
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
7.89 € 11.80 €
Bez DPH: 6.58 €
OstroVit Pharma Beta-karotén je doplnok stravy určený pre všetkých, ktorí si chcú užívať krásne opálenie po dlhú dobu. Tieto tablety podporujú zmenu farby pokožky pod vplyvom slnka, chránia ju pred spálením a obmedzujú zafarbenie. Chystáte sa na dovolenku a chcete si opáliť telo do hneda? Alebo je vaša pokožka náchylná na UV žiarenie a často sa spáli? V oboch prípadoch bude doplnok OstroVit Pharma Beta-karotén perfektnou voľbou! Čítať viac...

OstroVit Pharma Beta-karotén 28 mg 90 tab

OstroVit Pharma Beta-karotén je doplnok stravy určený pre všetkých, ktorí si chcú užívať krásne opálenie po dlhú dobu. Tieto tablety podporujú zmenu farby pokožky pod vplyvom slnka, chránia ju pred spálením a obmedzujú zafarbenie. Chystáte sa na dovolenku a chcete si opáliť telo do hneda? Alebo je vaša pokožka náchylná na UV žiarenie a často sa spáli? V oboch prípadoch bude doplnok OstroVit Pharma Beta-karotén perfektnou voľbou!

Čo je OstroVit Pharma Beta-karotén?

Betakarotén, označovaný aj ako provitamín A, je zlúčenina zo skupiny karotenoidov, čiže žltá, oranžová a červená prírodná odumrela. Je to látka, ktorá podporuje tvorbu vitamínu A vo forme retinolu. Betakarotén sa najčastejšie vzťahuje na opaľovanie. Pri užívaní sa časť provitamínu hromadí v pokožke, aby ju chránil pred škodlivým UV žiarením. Okrem toho beta-karotén pôsobí proti vzniku sfarbenia a škvŕn na koži, ako aj znižuje jej citlivosť na žiarenie.

Výživový doplnok OstroVit Pharma Betakarotén je kombináciou prírodného betakaroténu z koreňa divokej mrkvy s ďalšími účinnými látkami, ktoré podporujú vhodnú pigmentáciu - vitamín E, meď a selén. Vyberte si naše karty, ak:

 • chcete sa krásne opaľovať
 • majú sklon k spáleniu a zmene farby po opaľovaní
 • plánovať tráviť veľa času na slnku
 • chcete chrániť pokožku pred škodlivým UV žiarením

Vlastnosti:

Ak máte v úmysle znížiť riziko spálenia a snívate o dlhotrvajúcom opálení, betakarotén je optimálnym riešením. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, začnite suplementovať desať dní pred pobytom na slnku.

Hlavné vlastnosti doplnku:

 • PRÍRODNÝ BETA KAROTÉN - OstroVit Pharma Betakarotén obsahuje prírodný provitamín A z koreňa divokej mrkvy, ktorý chráni váš organizmus pred slnečným žiarením.
 • DOPLŇUJÚCE ZLOŽKY - Okrem betakaroténu obsahuje doplnok vitamín E, meď a selén, ktoré obmedzujú vplyv voľných radikálov a zaisťujú zlepšenie pigmentácie pokožky.
 • VYSOKÉ DÁVKOVANIE - Denná dávka suplementu uspokojí nároky Vášho organizmu na betakarotén, vitamín E, meď a selén. Jedna tabuľka doplnku obsahuje až 28 mg betakaroténu.

Zloženie OstroVit Pharma Beta-karotén

Skontrolujte úlohy jednotlivých zložiek betakaroténu OstroVit Pharma:

 • Betakarotén - Podporuje opaľovací efekt a predlžuje opálenie. Znižuje citlivosť pokožky na UV žiarenie a chráni ju pred zafarbením. Preukazuje tiež antioxidačný účinok.
 • Vitamín E - Je to silný antioxidant. Dokáže redukovať voľné radikály, ktoré pochádzajú napríklad z UV žiarenia.
 • Meď – pomáha vám udržiavať vhodnú pigmentáciu pokožky a tiež pevné a zdravé kosti. Vďaka silným oxidačným vlastnostiam môže brániť procesu starnutia.
 • Selén – umožní vám udržať pokožku hladkú a žiarivú. Zabezpečí váš organizmus pred toxínmi a voľnými radikálmi. Podporuje činnosť štítnej žľazy.
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1/4 tablety) denne. Výrobok je určený pre dospelých.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok stravy nemožno použiť ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; betakarotén z mrkvy, škrob, DL-alfa tokoferylacetát (vitamín E), L-selenometionín (selén), protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; bisglycinát meďnatý (meď).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky 1 porcia % RI* 1 tableta % RI*
Beta karotén 7 mg - 28 mg -
- vitamín A 1167 ug 146 4667 ug 583
vitamín E 3 mg 25 12 mg 100
Meď 0,25 mg 25 1 mg 100
Selén 25 ug 45 100 ug 182

 

*RI- Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK