OstroVit Pharma Beta-karotén 28 mg 90 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV903330
Dostupnosť: Skladom
7.89 € 11.80 €
Bez DPH: 6.58 €
OstroVit Pharma Beta-karotén je doplnok stravy určený pre všetkých, ktorí si chcú užívať krásne opálenie po dlhú dobu. Tieto tablety podporujú zmenu farby pokožky pod vplyvom slnka, chránia ju pred spálením a obmedzujú zafarbenie. Chystáte sa na dovolenku a chcete si opáliť telo do hneda? Alebo je vaša pokožka náchylná na UV žiarenie a často sa spáli? V oboch prípadoch bude doplnok OstroVit Pharma Beta-karotén perfektnou voľbou! Čítať viac...

OstroVit Pharma Beta-karotén 28 mg 90 tab

OstroVit Pharma Beta-karotén je doplnok stravy určený pre všetkých, ktorí si chcú užívať krásne opálenie po dlhú dobu. Tieto tablety podporujú zmenu farby pokožky pod vplyvom slnka, chránia ju pred spálením a obmedzujú zafarbenie. Chystáte sa na dovolenku a chcete si opáliť telo do hneda? Alebo je vaša pokožka náchylná na UV žiarenie a často sa spáli? V oboch prípadoch bude doplnok OstroVit Pharma Beta-karotén perfektnou voľbou!

Čo je OstroVit Pharma Beta-karotén?

Betakarotén, označovaný aj ako provitamín A, je zlúčenina zo skupiny karotenoidov, čiže žltá, oranžová a červená prírodná odumrela. Je to látka, ktorá podporuje tvorbu vitamínu A vo forme retinolu. Betakarotén sa najčastejšie vzťahuje na opaľovanie. Pri užívaní sa časť provitamínu hromadí v pokožke, aby ju chránil pred škodlivým UV žiarením. Okrem toho beta-karotén pôsobí proti vzniku sfarbenia a škvŕn na koži, ako aj znižuje jej citlivosť na žiarenie.

 Vyberte si  ak:

  • sa chcete krásne opaľovať
  • máte sklon k spáleniu a zmene farby po opaľovaní
  • plánujete tráviť veľa času na slnku
  • chcete chrániť pokožku pred škodlivým UV žiarením


Hlavné vlastnosti doplnku:

  • PRÍRODNÝ BETA KAROTÉN - OstroVit Pharma Betakarotén obsahuje prírodný provitamín A z koreňa divokej mrkvy, ktorý chráni váš organizmus pred slnečným žiarením.
  • DOPLŇUJÚCE ZLOŽKY - Okrem betakaroténu obsahuje doplnok vitamín E, meď a selén, ktoré obmedzujú vplyv voľných radikálov a zaisťujú zlepšenie pigmentácie pokožky.
  • VYSOKÉ DÁVKOVANIE - Denná dávka suplementu uspokojí nároky Vášho organizmu na betakarotén, vitamín E, meď a selén. Jedna tabuľka doplnku obsahuje až 28 mg betakaroténu.


Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1/4 tablety) denne. Výrobok je určený pre dospelých.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok stravy nemožno použiť ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK