OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore 60 kaps

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV905877
Dostupnosť: Skladom
6.58 € 9.90 €
Bez DPH: 5.48 €
OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore je doplnok stravy v kapsulách, ktoré obsahujú živé kultúry probiotických baktérií – Bacillus coagulans MTCC 5856 LactoSpore, patentované spoločnosťou Sabinsa. Naše probiotikum vám umožní udržiavať vyváženú črevnú mikroflóru a jeho účinnosť bola potvrdená klinickými testami. Kmene probiotických baktérií prispievajú k zmierneniu symptómov vyplývajúcich z nesprávnej črevnej flóry. Hľadáte probiotikum, ktoré môže podporiť vaše črevá a slúžiť ako spoľahlivá ochrana pri liečbe antibiotikami? Vyberte si OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore! Čítať viac...

OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore 60 kapsúl

OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore je doplnok stravy v kapsulách, ktoré obsahujú živé kultúry probiotických baktérií – Bacillus coagulans MTCC 5856 LactoSpore, patentované spoločnosťou Sabinsa. Naše probiotikum vám umožní udržiavať vyváženú črevnú mikroflóru a jeho účinnosť bola potvrdená klinickými testami. Kmene probiotických baktérií prispievajú k zmierneniu symptómov vyplývajúcich z nesprávnej črevnej flóry. Hľadáte probiotikum, ktoré môže podporiť vaše črevá a slúžiť ako spoľahlivá ochrana pri liečbe antibiotikami? Vyberte si OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore!

Živé bakteriálne kultúry Bacillus coagulans

Bacillus coagulans, predtým označovaný ako Lactobacillus sporogenes, sú dobré baktérie, ktoré zostávajú stabilné pri vysokých teplotách. Boli objavené v roku 1932 a odvtedy boli predmetom mnohých štúdií, ktoré dokazujú, že sú účinné pri podpore zdravia a dobrej nálady. Probiotikum vo forme spór môže prežívať a množiť sa v tráviacom trakte. Kultúry produkujú len prospešnú formu kyseliny mliečnej L(+).

Bacillus coagulans strays podporujú celkové zdravie muža, rovnako ako dobre fungujú pri liečbe antibiotikami. Klinické testy potvrdzujú, že naše baktérie mliečneho kvasenia môžu:

  • upokojuje príznaky hnačky, poruchy trávenia a zápchy
  • znížiť hladinu cholesterolu a cukru v krvi
  • podpora liečby vaginitídy
  • znížiť viditeľné príznaky alergie
  • poskytujú podporu imunite

Prečo LactoSpore?

Živé bakteriálne kultúry LactoSpore sú dostupné na trhu už viac ako 20 rokov a ukázali sa ako vysoko stabilné pri spracovaní a skladovaní, vďaka čomu sa po uzavretí v kapsule nestanú neúčinnými. Sú schopní prežiť v žalúdočných výbojoch a žlči, a preto sa bezpečne dostanú do čriev. Zastavujú sa v tráviacom trakte, v ktorom produkujú kyselinu mliečnu a ďalšie látky brániace rastu patogénnych baktérií.

Baktérie LactoSpore boli označené ako FDA GRAS, čo znamená, že Americký úrad pre potraviny a liečivá ich považuje za bezpečné na všeobecné použitie. Tulák sa osvedčuje pri zmierňovaní príznakov syndrómu dráždivého čreva.

Vlastnosti

Výživový doplnok OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore je sada 60 kapsúl, ktoré obsahujú MTCC 5856 stray. Jedna porcia doplnku je 1 x 109 CFU, čo je až jedna miliarda probiotických baktérií!

Hlavné vlastnosti LactoSpore:

  • PODPORA tráviaceho traktu – LactoSpore má pozitívny vplyv na črevnú flóru. Dokáže zmierniť príznaky tráviacich ťažkostí a hnačky, či regulovať peristaltiku čriev, chrániť tráviaci systém pred zlými baktériami, ako aj znižovať hladinu cholesterolu a cukru v organizme.
  • SPOĽAHLIVOSŤ – Záblesky probiotických baktérií Bacillus coagulans boli predmetom mnohých vedeckých a klinických štúdií, ktoré potvrdzujú, že sú účinné pri podpore ľudského zdravia.
  • PATENTOVANÁ FORMULA – LactoSpore od Sabinsa je stabilná spórová forma probiotických baktérií, ktorú možno použiť v potravinách a doplnkoch stravy. Produkt nie je potrebné uchovávať v chladničke.
  • VEGÁNSKY DOPLNOK STRAVY – Všetky zložky OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore môžu užívať vegáni a vegetariáni. Doplnok neobsahuje látky živočíšneho pôvodu.
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne po jedle. Výrobok určený pre dospelých.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nesmie nahrádzať pestrú stravu. Odporúčajú sa vyvážené stravovacie návyky a zdravý životný štýl. Nepoužívať v prípade alergie na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

LactoSpore ® (1 x  109 v kapsule Bacillus coagulans MTCC 5856), obal kapsuly (plnivo: HPMC), inulín z čakanky (prebiotikum).

Výrobok môže obsahovať mlieko (spolu s laktózou), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, kukuricu bohatú na lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu
Bacillus coagulans - MTCC 5856 zatúlaný 1 x 109 CFU *
inulín 150 mg

 

*CFU - Jednotka tvoriaca kolónie

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK