OstroVit Reishi VEGE 60 kapsúl

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV904917
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
6.99 € 10.50 €
Bez DPH: 5.83 €
OstroVit Reshi VEGE je hubový doplnok stravy vo forme extraktu z jemne mletej plodnice huby lingzhi. Reishi je už viac ako dvetisíc rokov cenená pre svoje relaxačné vlastnosti a podporu imunity a kardiovaskulárnych funkcií. Pravidelná konzumácia húb Reishi vám umožní posilniť imunitný systém. Čítať viac...

OstroVit Reishi VEGE 60 kapsúl

OstroVit Reshi VEGE je hubový doplnok stravy vo forme extraktu z jemne mletej plodnice huby lingzhi. Reishi je už viac ako dvetisíc rokov cenená pre svoje relaxačné vlastnosti a podporu imunity a kardiovaskulárnych funkcií. Pravidelná konzumácia húb Reishi vám umožní posilniť imunitný systém.

Jedno balenie doplnku stravy OstroVit Reishi VEGE obsahuje 60 denných dávok vzácnych húb lingzhi. Jedna kapsula predstavuje až 600 mg extraktu, z toho 40 %, teda 240 mg, tvoria polysacharidy.

Extrakt z Reishi – kto by po ňom mal siahnuť?

Reishi, tiež známa ako lingzhi alebo lingzhi, je druh huby, ktorá sa prirodzene vyskytuje v Ázii, kde sa používa ako liek na mnohé neduhy. Reishi je cenená predovšetkým pre to, že posilňuje imunitu, dokáže regulovať aj prácu obehového systému a odhaľuje hladinu glukózy v krvi. Jeho zloženie obsahuje veľké množstvo polysacharidov, ktoré majú v organizme stavebnú a záložnú funkciu. Huba sa odporúča pri nespavosti, závratoch a dýchavičnosti. Môže mať tiež relaxačný a upokojujúci účinok. Často po ňom siahajú ľudia trpiaci chronickým únavovým syndrómom.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Reishi:

  • PRIRODZENÁ IMUNITA - Bataglukán obsiahnutý v Reishi dokáže zvýšiť množstvo bielych krviniek, vďaka čomu pripravuje a stimuluje organizmus na boj s chorobami.
  • KARDIOVASKULÁRNA PODPORA – huby Lingzhi dokážu znížiť krvný tlak, takže prirodzene pôsobia proti mnohým abnormalitám kardiovaskulárneho systému.
  • VEGAN FORMULA - Doplnok neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu. Vďaka tomu ho môžu úspešne používať ľudia, ktorí obmedzujú konzumáciu mäsa, vegáni a vegetariáni.
  • POHODLIE UŽÍVANIA - Ak sa chcete vyhnúť horkej chuti Reishi alebo máte problémy s prehĺtaním tabliet, zvoľte si doplnok vo forme kapsúl, ktoré sa vplyvom vody stanú klzké a nezostanú v krku.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK