OstroVit Saw Palmetto Extract 100 g prírodný

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV900988
Dostupnosť: Skladom
7.70 € 11.60 €
Bez DPH: 6.42 €
OstroVit Saw Palmetto Extract je prírodný doplnok stravy, ktorého zložky sú ideálne pre ľudí, ktorí bojujú s androgénnou alopéciou, ako aj pre mužov trpiacich problémami s prostatou. Extrakt z palmových plodov obsahuje veľké množstvo účinných látok, napr fytosteroly, flavonoidy a heteropolysacharidy, ktoré poskytujú zdraviu prospešné účinky. Čítať viac...

OstroVit Saw Palmetto Extract je prírodný doplnok stravy, ktorého zložky sú ideálne pre ľudí, ktorí bojujú s androgénnou alopéciou, ako aj pre mužov trpiacich problémami s prostatou. Extrakt z palmových plodov obsahuje veľké množstvo účinných látok, napr fytosteroly, flavonoidy a heteropolysacharidy, ktoré poskytujú zdraviu prospešné účinky.

Pre koho sa saw palmetto odporúča?

Saw palmetto, tiež známy ako saw palmetto, je rastlina z čeľade palmových. Jeho prirodzeným prostredím je Severná a Južná Amerika vrátane oblasti Západnej Indie, kde od začiatku 19. storočia používali saw palmetto muži s hypertrofiou prostaty, atrofiou semenníkov a erektilnou dysfunkciou.

Triglyceridy a fytosteroly nachádzajúce sa v ovocí saw palmetto regulujú činnosť prostaty. Okrem toho môžu prispieť k zníženiu hladiny cholesterolu v krvi. Vedecké štúdie tiež naznačujú, že saw palmetto môže podporovať rast vlasov u žien aj mužov trpiacich androgénnou alopéciou.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v extrakte z OstroVit Saw Palmetto:

  • PODPORA ZDRAVIA PROSTATY - Zložky doplnku majú účinok regulujúci hladinu DTH v tele.
  • ukľudňujúce účinky alopécie – výskum potvrdzuje, že ovocie saw palmetto môže podporovať rast vlasov tým, že znižuje ustupujúcu vlasovú líniu a zabraňuje ustupovaniu prednej línie vlasov, čo je veľmi dôležité pre ľudí trpiacich androgénnou alopéciou.
  • PRÍRODNÉ ZLOŽENIE - OstroVit Saw Palmetto Extract je jednozložkový prípravok na báze prírodného extraktu z ovocia saw palmetto. Výrobok neobsahuje plnivá a konzervačné látky.
  • KONCENTROVANÁ FORMULA - Už jedna malá odmerka suplementu denne vám zabezpečí odporúčanú dennú dávku saw palmetta.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK