OstroVit Selenium 220 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV902302
Dostupnosť: Skladom
4.98 € 7.50 €
Bez DPH: 4.15 €
OstroVit Selen je doplnok stravy, ktorý je zdrojom selénu v aktívnej forme L-selenometionínu. Selén je stopový prvok, ktorý ovplyvňuje správne fungovanie takmer celého organizmu. Pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Selén prispieva k správnej funkcii štítnej žľazy. Pomáha tiež udržiavať zdravé vlasy a nechty. Prispieva k správnemu priebehu spermatogenézy. Selén tiež pomáha pri správnom fungovaní imunitného systému Čítať viac...

OstroVit Selenium 220 tabliet

OstroVit Selen je doplnok stravy, ktorý je zdrojom selénu v aktívnej forme L-selenometionínu. Selén je stopový prvok, ktorý ovplyvňuje správne fungovanie takmer celého organizmu. Pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Selén prispieva k správnej funkcii štítnej žľazy. Pomáha tiež udržiavať zdravé vlasy a nechty. Prispieva k správnemu priebehu spermatogenézy. Selén tiež pomáha pri správnom fungovaní imunitného systému.

 • Limitovaná edícia
 • 220 tabliet v balení
 • Vysoká dávka aktívnej zložky
 • 1 porcia = 1 tableta
 • Základná minerálna zložka
 • forma L-selenometionínu

OstroVit Selen

Selén je pre naše telo nevyhnutnou minerálnou zložkou. Existuje v organickej aj anorganickej forme. Selén zohráva v organizme neoceniteľnú úlohu – je nevyhnutný pre správne fungovanie enzýmov, pomáha odstraňovať voľné radikály a chráni bunky a červené krvinky pred ich toxickými účinkami. Pomáha udržiavať zdravé vlasy, nechty, reguluje správne fungovanie imunitného systému, je zodpovedný za zdravú štítnu žľazu a dokonca je zodpovedný za správny priebeh spermatogenézy.

Vlastnosti:

 • Selén prispieva k správnemu priebehu spermatogenézy
 • Pomáha udržiavať zdravé vlasy, nechty a pleť
 • Môže prispieť k regulácii správneho fungovania imunitného systému
 • Podporuje správne fungovanie enzýmov
 • Zodpovedá za zdravú prácu štítnej žľazy
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 tabletu) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, L-selenometionín (selén), protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu % RI*
Selén 200 ug 364

 

*RI- Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK