OstroVit Supreme Pure Lysine 200 g prírodný

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV619867
Dostupnosť: Skladom
6.89 € 10.30 €
Bez DPH: 5.74 €
OstroVit Lysine je doplnok najvyššej triedy, založený len na jednej zložke, L-lyzíne. Zámerne boli vynechané zbytočné arómy, konzervanty a plnivá a ideálna vstrebateľnosť ako aj mikronizácia na farmaceutickej úrovni umožnili vytvorenie takmer ideálneho doplnku. Všetko je diktované vysokými nárokmi spotrebiteľov. Od najlepších po najlepších. Čítať viac...

OstroVit Supreme Pure Lysine 200 g

OstroVit Lysine je doplnok najvyššej triedy, založený len na jednej zložke, L-lyzíne.

  • 200 g L-lyzínu v balení
  • 200 porcií v balení
  • 1 porcia je 1 g čistého lyzínu

L-LYZÍN

Je to organická chemická zlúčenina zo skupiny esenciálnych aminokyselín. Pre správne fungovanie tela je nevyhnutné prijímať ich v správnom množstve pomocou doplnkov alebo stravy. Naše telo si ich nedokáže samo syntetizovať. Okrem toho je to jedna z hlavných zlúčenín, ktoré vytvárajú všetky bielkoviny v našom tele. Odtiaľ pochádza názov skupiny, proteínové aminokyseliny. L-lyzín hrá hlavnú úlohu pri vstrebávaní vápnika, budovaní svalového tkaniva, pri rekonvalescencii po ťažkých úrazoch a pri tvorbe mnohých hormónov či enzýmov.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Lysin:

Lysine nájde perfektné uplatnenie pre profesionálnych aj rekreačných športovcov. Práve u nich je zvýšený dopyt po prísune exogénnych aminokyselín s dôrazom na slovo exogénne – esenciálne. Aké sú vlastnosti L-lyzínu? Je to jedna z hlavných aminokyselín, ktorá zvyšuje vstrebávanie vápnika. Nedostatok lyzínu súvisí aj s nadmerným vylučovaním vápnika.

  • Pomáha prirodzene chrániť telo posilňovaním imunitného systému
  • Vedecké výskumy potvrdzujú antistresový účinok
  • Jeho stály prísun pomáha udržiavať svalovú hmotu
  • Je to jedna z esenciálnych aminokyselín, ktoré tvoria naše bielkoviny
Odporúčané použitie

Jednu dávku produktu 1 g (1 pretečenú odmerku) rozpustite v 100 - 150 ml vody alebo šťavy v šejkri. Použite prosím odmerku, ktorá je súčasťou balenia (1 ml). V závislosti od vašich potrieb užívajte 1 dávku denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie

Ingrediencie

L-lyzín

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

doplnkové informácie
Aktívne zložky Na 100 g Na porciu
L-lyzín 100 g 1000 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK