OstroVit Tryptophan VEGE - nespavosť, nálada 90ks

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV224375
Dostupnosť: Skladom
5.98 € 9.00 €
Bez DPH: 4.98 €
OstroVit Tryptofán VEGE je doplnok stravy na báze aminokyseliny L-tryptofán. Produkt vznikol v inovatívnej produktovej rade OstroVit 100% VEGE CAPSULES, ktorá je venovaná vegánom a vegetariánom. Produkt bol vyrobený bez pridania akýchkoľvek látok alebo živočíšnych zlúčenín. Čítať viac...

OstroVit Tryptofán VEGE 90 vcaps

OstroVit Tryptofán VEGE je doplnok stravy na báze aminokyseliny L-tryptofán. Produkt vznikol v inovatívnej produktovej rade OstroVit 100% VEGE CAPSULES, ktorá je venovaná vegánom a vegetariánom. Produkt bol vyrobený bez pridania akýchkoľvek látok alebo živočíšnych zlúčenín.

  • 300 mg L-tryptofánu v jednej kapsule
  • 90 porcií v balení
  • 1 porcia = 1 HPMC kapsula

OstroVit Tryptofán VEGE - L-TRYPTOFÁN

Tryptofán je organická chemická zlúčenina zo skupiny exogénnych aminokyselín. Naše telo si ho nedokáže samo syntetizovať. Aby sa zabezpečila jeho správna hladina v tele, musí byť dodávaný potravou alebo suplementáciou. Ako bielkovinová aminokyselina sa vyskytuje vo väčšine z nich. Je prekurzorom serotonínu, neurotransmiteru (nachádza sa v orgánoch celého tela) potrebného na reguláciu chuti do jedla, spánku, nálady alebo bolesti. Je tiež zodpovedný za koaguláciu krvných doštičiek. Tryptofán je prírodné sedatívum.

Vlastnosti:

Tryptofán, ktorý je prekurzorom serotonínu, je tiež nepriamym substrátom produkcie melatonínu. Samotná chemická štruktúra sa jej veľmi podobá. Jeho suplementácia môže byť skvelým riešením pre ľudí, ktorí bojujú s nespavosťou, chcú si zlepšiť náladu a prirodzene podporovať svoj nervový systém.

  • Tryptofán pomáha bojovať proti bezsenným nociam prostredníctvom procesov syntézy melatonínu 
  • Môže priamo podporovať boj proti závislosti (napr. fajčenie)
  • Poskytne ochranu a prirodzenú reguláciu nášho nervového systému
  • Obnovuje optimálnu hladinu serotonínu – hormónu šťastia
  • Tým, že sa podieľa na tvorbe rastového hormónu, priamo prispieva k nárastu našich svalov
  • Umožňuje vám bojovať proti žiadostivosti, znižuje chuť do jedla a návaly hladu

Produkty z radu VEGE CAPSULES boli vyvinuté len s použitím vegánskych ingrediencií. Vzhľadom na vysokú bezpečnostnú politiku spoločnosti a skutočnosť, že výrobný závod používa prísady s alergénnym účinkom, preto informácia o možnosti výskytu krížových alergénov na etikete. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte emailom.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby liečené antidepresívami alebo trpiace zlyhaním obličiek. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné informácie

Ingrediencie

L-tryptofán, obal kapsuly (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky 1 kapsula 
L-tryptofán 300 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK