OstroVit Turmenic Kurkuma + korenie + zázvor 90t

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 60,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV226911
Dostupnosť: Skladom
9.12 € 13.70 €
Bez DPH: 7.60 €
OstroVit Kurkuma + čierne korenie + zázvor je doplnok stravy v tabletách obsahujúci extrakt z podzemku kurkumy (Curcuma longa L.) štandardizovaný na 95 % kurkuminoidov, extrakt z koreňa zázvoru (Zingiber officinale Rosc.) štandardizovaný na 5 % gingerolov a extrakt z plodov čierneho korenia (Piper nigrum L.) štandardizovaný s 95 % piperínom. Doplnok stravy je kombináciou troch synergicky sa dopĺňajúcich korenín, ktoré majú protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Čítať viac...

OstroVit Kurkuma + čierne korenie + zázvor 90 tabliet

OstroVit Kurkuma + čierne korenie + zázvor je doplnok stravy v tabletách obsahujúci extrakt z podzemku kurkumy (Curcuma longa L.) štandardizovaný na 95 % kurkuminoidov, extrakt z koreňa zázvoru (Zingiber officinale Rosc.) štandardizovaný na 5 % gingerolov a extrakt z plodov čierneho korenia (Piper nigrum L.) štandardizovaný s 95 % piperínom. Doplnok stravy je kombináciou troch synergicky sa dopĺňajúcich korenín, ktoré majú protizápalové a antioxidačné vlastnosti.

 • 90 tabliet v balení
 • 1 porcia = 1 tableta
 • Štandardizované extrakty
 • Najvyššia kvalita surovín

OstroVit Kurkuma + čierne korenie + zázvor - kurkumín, čierne korenie, zázvor

Kurkumín je prírodná chemická zlúčenina extrahovaná z korenia známeho ako kurkuma. Zlúčenina sa používa ako žlto-oranžové potravinárske farbivo a ako veľmi silný antioxidant zo skupiny polyfenolových zlúčenín vykazujúcich protizápalovú aktivitu a schopnosť zvyšovať množstvo v organizme produkovaných antioxidantov. Jeho biologická dostupnosť pre naše telo zlepšuje prítomnosť piperínu, a preto je také dôležité, aby sa obe látky prijímali spolu. Kurkumín sa veľmi často používa ako podpora pri liečbe syndrómu suchého oka, konjunktivitídy, glaukómu a ischemickej retinopatie. Mnohé štúdie naznačujú, že kurkumín obsiahnutý v kurkumíne môže podporovať neurodegeneratívne ochorenia, ako je Alzheimerova alebo Parkinsonova choroba.

Čierne korenie- je korenie používané prakticky na celom svete, ktoré dodáva jedlám výraznú chuť a pikantnosť. Obsiahnutý alkaloid – piperín urýchľuje metabolizmus jednotlivých látok. Piperín obsiahnutý v plodoch čierneho korenia podporuje proces termogenézy - teda proces tvorby tepla, pri ktorom telo spaľuje kalórie, ako aj proces lipolýzy cez adrenergné receptory, teda oxidáciu tukového tkaniva. Piperín stimuluje zmyslové zakončenia v tráviacom trakte, čím zvyšuje sekréciu žalúdočnej šťavy, čo prispieva k zlepšeniu trávenia. Piperín tiež prispieva k vstrebávaniu niektorých vitamínov a minerálov, napr. selénu, vitamínov B a betakaroténu. Okrem toho uľahčuje vstrebávanie koenzýmu Q10 a zvyšuje vstrebávanie resveratrolu či kurkumínu.

Zázvor – je celosvetovo známe korenie, ktoré obsahuje viacero zložiek s antivírusovou aktivitou, a preto sa zázvor už roky používa ako jedna z domácich metód liečby prechladnutia a infekcií. Jeho baktericídne a protizápalové vlastnosti znamenajú, že ho možno použiť ako pomôcku pri liečbe prechladnutia a chrípky. Zázvor má aj dezinfekčné vlastnosti. Silný hrejivý účinok zázvoru možno využiť na ochladenie organizmu.

Vlastnosti:

 • Môže pomôcť urýchliť metabolizmus
 • Účinne podporuje proces termogenézy
 • Zlepšuje fyzickú zdatnosť organizmu
 • Má antibakteriálne a antivírusové účinky
 • Ide o doplnok spoločne komplementárnych, synergicky pôsobiacich látok
 • Má antioxidačný účinok
 • Podporuje tráviace procesy nášho tela
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 tabletu) denne. Výrobok je určený pre dospelých.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, extrakt z podzemku kurkumy (Curcuma longa L.) štandardizovaný na 95 % kurkuminoidov, extrakt z koreňa zázvoru (Zingiber officinale Rosc.) štandardizovaný na 5 % gingerolov, protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; extrakt z plodov čierneho korenia (Piper nigrum L.) štandardizovaný na 95 % piperínu.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, zeler, horčicu, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu
Extrakt z podzemku kurkumy 300 mg
- v tomto kurkuminoidy (95%) 285 mg
Extrakt z koreňa zázvoru 100 mg
- v tomto gingerole (5%) 5 mg
Výťažok z ovocia čierneho korenia 10,55 mg
- z toho piperín (95%) 10 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK