OstroVit Vitamín B Complex 90 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV610949
Dostupnosť: Skladom
4.98 € 7.50 €
Bez DPH: 4.15 €
OstroVit Vitamin B Complex je doplnok stravy v tabletách s obsahom vitamínov skupiny B, obohatený o vitamín C a E. Vitamíny skupiny B sú vitamíny rozpustné vo vode a sú potrebné pre správne fungovanie celého nášho organizmu. Čítať viac...

OstroVit Vitamín B Complex 90 tabliet

OstroVit Vitamin B Complex je doplnok stravy v tabletách s obsahom vitamínov skupiny B, obohatený o vitamín C a E. Vitamíny skupiny B sú vitamíny rozpustné vo vode a sú potrebné pre správne fungovanie celého nášho organizmu.

 • 90 tabliet v balení
 • Na odstránenie nedostatkov stačí jedna tableta
 • 1 porcia = 1 tableta
 • 8 vitamínov B obohatených o vitamíny C a E

OstroVit Vitamin B Complex - komplex vitamínov B

OstroVit Vitamin B Complex je komplex ôsmich vitamínov B, ktoré boli navyše obohatené o vitamíny C a E:

Tiamín (vitamín B1) – prispieva k udržaniu správneho energetického metabolizmu a napomáha k správnej činnosti nervovej sústavy.

Riboflavín (vitamín B2) – prispieva k udržaniu správneho energetického metabolizmu, napomáha k správnej činnosti nervovej sústavy. Okrem toho tento vitamín pomáha udržiavať správny stav slizníc a stav červených krviniek. Okrem toho pomáha udržiavať zdravú pokožku a pomáha znižovať únavu a vyčerpanie.

Niacín (vitamín B3) – podobne ako vitamín B1 prispieva k udržaniu správneho energetického metabolizmu. Rovnako ako riboflavín - niacín pomáha udržiavať zdravú pokožku a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Kyselina pantoténová (vitamín B5) - Kyselina pantoténová prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu, ako aj k správnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov. Okrem toho pomáha znižovať únavu a vyčerpanie, pomáha udržiavať duševnú výkonnosť na správnej úrovni.

Vitamín B6 - pomáha pri správnej syntéze cysteínu, prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu, napomáha k správnej činnosti nervovej sústavy a k udržaniu správneho metabolizmu homocysteínu. Tento vitamín prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu bielkovín a glykogénu, ako aj k regulácii hormonálnej aktivity.

Biotín (vitamín B7) – prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu, napomáha k správnej činnosti nervovej sústavy. Okrem toho prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu makroživín. Biotín pomáha udržiavať zdravú pokožku a vlasy a pomáha udržiavať správny stav slizníc.

Kyselina listová (vitamín B9) – podieľa sa na procese delenia buniek, pomáha pri správnej tvorbe krvi a pri udržiavaní správneho metabolizmu homocysteínu.

Vitamín B12 – prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu a napomáha k správnej činnosti nervovej sústavy a k udržaniu správneho metabolizmu homocysteínu. Tento vitamín hrá úlohu v procese delenia buniek.

Vitamín C – pomáha pri správnej tvorbe kolagénu pre zabezpečenie správneho fungovania ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov. Okrem toho pomáha udržiavať normálny energetický metabolizmus a navyše napomáha k správnemu fungovaniu nervového a imunitného systému.

Vitamín E – je silný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom a poškodením buniek voľnými radikálmi.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Vitamin B Complex:

 • Zodpovedá za hospodárenie s energiou v tele
 • Hrá dôležitú úlohu v metabolizme
 • Podporuje imunitný systém
 • Aktívne sa podieľa na syntéze pohlavných hormónov
 • Spoluvytvára štruktúru buniek
 • Podporuje správny vývoj a rast organizmu
 • Podporuje činnosť nervového a hematopoetického systému
 • Zodpovedá za správne fungovanie cievneho systému
Odporúčané použitie

Užite 1 dávku (1 tabletu) denne pred prvým jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nekonzumujte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Plnivá: fosforečnan vápenatý, škrob; kyselina L-askorbová (vitamín C), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; Maltodextrín, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; kyselina nikotínová (niacín), DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), D-pantotenát vápenatý (kyselina pantoténová), protihrudkujúca látka: horečnaté soli obsahujúce mastné kyseliny; pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), riboflavín (vitamín B2), tiamín hydrochlorid (tiamín), kyselina pteroylmonoglutamát (kyselina listová), D-biotín (biotín), kyanokobalamín (vitamín B12).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, zeler, horčicu, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Čistá hmotnosť produktu: 43 g
Počet porcií na nádobu: 90

Aktívne zložky Na porciu % RI*
Vitamín C 80 mg 100
Niacín (vitamín B3) 16 mg 100
vitamín E 12 mg 100
Kyselina pantoténová (vitamín B5) 6 mg 100
Vitamín B6 1,4 mg 100
Riboflavín (vitamín B2) 1,4 mg 100
Tiamín (vitamín B1) 1,1 mg 100
Kyselina listová (vitamín B9) 200 ug 100
Biotín (vitamín B7) 50 ug 100
Vitamín B12 25 ug 100

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK