OstroVit Vitamín D3 2000 IU mäkké kapsuly 60 kaps

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV221954
Dostupnosť: Skladom
4.98 € 7.50 €
Bez DPH: 4.15 €
OstroVit Vitamín D3 2000 je prípravok najvyššej kvality zapuzdrený vo vysoko vstrebateľných mäkkých gélových formách. Produkt sa odporúča ako denný doplnok stravy a najmä ako dôležitý prvok hlavného nedostatku biologicky potrebného pre telo vitamínu D3, vo forme cholekalciferolu. Čítať viac...

OstroVit Vitamín D3 2000 IU mäkké kapsuly 60 kapsúl

OstroVit Vitamín D3 2000 je prípravok najvyššej kvality zapuzdrený vo vysoko vstrebateľných mäkkých gélových formách. Produkt sa odporúča ako denný doplnok stravy a najmä ako dôležitý prvok hlavného nedostatku biologicky potrebného pre telo vitamínu D3, vo forme cholekalciferolu.

  • V balení obsahuje 60 porcií
  • 1 dávka = 1 kapsula
  • Vysoko biologicky dostupná forma mäkkých gélových kapsúl!

Vitamín D3

Vitamín D, tiež známy ako „slnečný vitamín“, pomáha pri správnom vstrebávaní/využívaní vápnika a fosforu a pomáha udržiavať správnu hladinu vápnika v krvi. Okrem toho tento vitamín pomáha pri udržiavaní zdravých kostí, zubov, ako aj pri správnom fungovaní svalov a imunitného systému. Vitamín D sa podieľa na procese delenia buniek. Nedostatok vitamínu D je veľmi nebezpečný. U detí a dojčiat spôsobujú zmeny zakrivenia. U tehotných a dojčiacich žien môžu byť príčinou odvápnenia a mäknutia kostí, u starších zase zvýšená demineralizácia, deformácia a nadmerná pórovitosť a lámavosť kostry.

Vitamín D3 nie je len zdravie, ale aj sila a vitalita. Existujú štúdie [1] u mužov potvrdzujúce výrazné zvýšenie fyziologického mužského hormónu – testosterónu pri dopĺňaní vhodnej dávky vitamínu D3. V skupine mužov, ktorí užívali placebo, tento typ reakcie tela nebol hlásený.

Vlastnosti:

  • Zvyšuje mineralizáciu kostí a zubov
  • Vitamín D napomáha správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu Vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu svalov
  • Vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému
  • Podieľa sa na procese delenia buniek
  • Ideálne na zvýšenie vašej fyziologickej hladiny testosterónu
Odporúčané použitie

Užite 1 porciu (1 kapsulu) denne 30 minút pred jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Svetlicový olej (Carthamus tinctorius L), želatína, zadržiavacia látka vlhkosť - glycerol; Vyčistená voda; cholekalciferol (vitamín D).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu % RI*
Vitamín D (cholekalciferol) 50 mcg / 2000 IU 1000

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK