OstroVit Zelený čaj VEGE 90 kaps

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV223514
Dostupnosť: Skladom
4.68 € 7.00 €
Bez DPH: 3.90 €
OstroVit Green Tea VEGE je doplnok stravy umiestnený vo vegánskych kapsulách priateľský k ľuďom, ktorí dbajú na pôvod zložky. Určené nielen pre vegetariánov a vegánov, ale najmä pre ľudí, ktorí chcú doplniť svoj jedálniček o hodnotné polyfenoly, na ktoré je štandardizovaný extrakt zo zeleného čaju. Zelený čaj OstroVit VEGE má silný antioxidačný účinok, efektívne „vychytáva“ voľné radikály a odďaľuje proces starnutia nášho tela. Čítať viac...

OstroVit Zelený čaj VEGE 90 vcaps

OstroVit Green Tea VEGE je doplnok stravy umiestnený vo vegánskych kapsulách priateľský k ľuďom, ktorí dbajú na pôvod zložky. Určené nielen pre vegetariánov a vegánov, ale najmä pre ľudí, ktorí chcú doplniť svoj jedálniček o hodnotné polyfenoly, na ktoré je štandardizovaný extrakt zo zeleného čaju. Zelený čaj OstroVit VEGE má silný antioxidačný účinok, efektívne „vychytáva“ voľné radikály a odďaľuje proces starnutia nášho tela.

  • 100% VEGE KAPSULOVÁ LINKA
  • Produkt je určený aj pre vegánov a vegetariánov
  • 90 porcií produktu
  • 250 mg polyfenolov v jednej dávke = 1 HPMC kapsula

OstroVit Zelený čaj VEGE

Extrakt zo zeleného čaju obsiahnutý v prípravku obsahuje veľmi vysoké množstvo polyfenolov, ktoré majú silný antioxidačný účinok. Má schopnosť odstraňovať voľné radikály, ktoré urýchľujú procesy starnutia tela. Vďaka tomu extrakt zo zeleného čaju pomáha znižovať a odďaľovať proces starnutia organizmu. Extrakt zo zeleného čaju navyše podporuje imunitný systém. Extrakt zo zeleného čaju navyše účinne podporuje proces spaľovania tukov, pomáha stimulovať odbúravanie tukových buniek a zabraňuje ich opätovnému zväčšovaniu.

Vlastnosti:

  • Môže podporovať lipolýzu (proces rozkladu tuku)
  • Podporuje procesy spaľovania tukov
  • Má silný antioxidačný účinok
  • Má schopnosť odstraňovať voľné radikály
  • Pôsobí proti starnutiu
  • Priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém

Produkty z radu VEGE CAPSULES boli vyvinuté len s použitím vegánskych ingrediencií. V súvislosti s vysokou bezpečnostnou politikou spoločnosti a skutočnosťou, že vo výrobnom závode sa používajú alergénne zložky, preto informácia o možnosti výskytu skrížených alergénov na etikete. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte emailom.

Laboratórne overená kvalita

V záujme zdravia našich zákazníkov sú produkty, ktoré vyrábame, pravidelne testované v nezávislom akreditovanom laboratóriu, aby sme zabezpečili a zachovali najvyššiu kvalitu.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis L.) štandardizovaný na 50% polyfenolov, obal kapsuly (plnivo: hydroxypropylmetylcelulóza).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu
Extrakt z listov zeleného čaju 500 mg
- v tomto polyfenoly (50%) 250 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK