GymBeam kĺbová výživa 100cap.

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: GB139372
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
8.68 € 13.00 €
Bez DPH: 7.23 €
Prírodná kĺbová výživa, ktorá slúži ako prevencia pre zachovanie zdravých kĺbov nielen u športovcov. Je to komplex mukopolysacharidov s obsahom bielkovinových a nebielkovinových substancií, ktoré predstavujú základné zložky spojivových tkanív - kostí, väzov a šliach. Čítať viac...

Prírodná kĺbová výživa v praktickej podobe kapsúl

Prírodná kĺbová výživa, slúži ako prevencia pre udržanie zdravých kĺbov a spojivových tkanív nielen u športovcov. Ide o komplex mukopolysacharidov, ktorý obsahuje bielkovinové a nebielkovinové substancie - glukosamín a chondroitín. Práve tie predstavujú základné zložky a iných spojivových tkanív, ako sú kosti, väzivá a šľachy. Kĺbová výživa je tiež bohatým prírodným zdrojom vápnika a fosforu, ktoré sú dôležitými minerálmi pre udržanie zdravých kostí a kĺbov. Je dostupná vo forme praktických kapsúl, ktoré zabezpečia jej rýchle a účinné vstrebanie. 

                   

Žraločia chrupavka - GymBeam

                           

Kĺbová výživa a jej výhody

  • prírodná kĺbová výživa
  • vhodná nielen pre športovcov
  • obsahuje základné zložky kĺbovej chrupavky - glukosamín a chondroitín
  • je zdrojom vápnika a fosforu - pomáhajú udržať zdravé kosti a kĺby
  • dostupná vo forme praktických kapsúl

 

Pre koho je určená?

Je určená ako prevencia pre všetkých, ktorí dbajú o zdravie svojho pohybového aparátu, ako aj pre tých, ktorí s nim majú ťažkosti.

Dávkovanie

Užívajte 4-5 kapsúl denne.

          

Upozornenie

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky