OstroVit arašid.malso,orech-karamel,himal. soľ 500

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: 906607OV
Dostupnosť: Skladom
6.48 € 9.70 €
Bez DPH: 5.40 €
OstroVit Arašidové maslo + lieskový orech v karameli + himalájska soľ je lahodný orieškový krém s mimoriadne jednoduchým a prekvapivým zložením. Produkt pozostáva z dvoch druhov orechov, arašidov a karamelizovaných lieskových orieškov a himalájskej soli. Hľadáte sladký krém s dobrým zložením, ktorý poslúži ako prídavok k chlebíkom, palacinkám, kaši, koláčom, zmrzline či iným dezertom? Určite vyskúšajte orieškový krém OstroVit + karamelizované lieskové orechy + himalájska soľ. Čítať viac...

OstroVit orieškový krém + karamelizované lieskové orechy + himalájska soľ 500 g

OstroVit Arašidové maslo + lieskový orech v karameli + himalájska soľ je lahodný orieškový krém s mimoriadne jednoduchým a prekvapivým zložením. Produkt pozostáva z dvoch druhov orechov, arašidov a karamelizovaných lieskových orieškov a himalájskej soli. Hľadáte sladký krém s dobrým zložením, ktorý poslúži ako prídavok k chlebíkom, palacinkám, kaši, koláčom, zmrzline či iným dezertom? Určite vyskúšajte orieškový krém OstroVit + karamelizované lieskové orechy + himalájska soľ.

Orieškový krém od spoločnosti OstroVit

Náš orieškový krém s vysokým obsahom bielkovín je chutný a výživný snack, ktorý vás určite osloví. Vďaka kombinácii klasického arašidového masla s karamelizovaným lieskovoorieškovým krémom a himalájskou soľou sme vytvorili jedinečný doplnok sladkých jedál a dezertov, ktorý vás poteší svojou jedinečnou orieškovou príchuťou. Zaradením arašidového masla do každodenného jedálnička mu doplníte bielkoviny, zdravé tuky, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie vášho tela, ale aj draslík, horčík a vlákninu.

OstroVit Arašidové maslo + lieskový orech v karameli + himalájska soľ urobí vašu stravu pestrejšou a oveľa chutnejšou. Vďaka prídavku himalájskej soli bude náš orieškový krém dokonalý vždy, keď dostanete chuť na sladké a slané maškrty. Vyberte si náš krém, ak:

  • Klasické arašidové maslá vás už nudia
  • milujete sladké jedlá a dezerty
  • často máte chuť na slané jedlá
  • hľadáte univerzálny zdroj bielkovín
  • chcete doplniť svoju stravu o Omega 3-6-9 mastné kyseliny
  • hľadáte produkt s vysokým obsahom vlákniny

Vlastnosti:

OstroVit Arašidové maslo + lieskový orech v karameli + himalájska soľ je bohatým zdrojom cenných mastných kyselín, bielkovín, vlákniny a minerálov. Natierajte si ho na chlieb, palacinky alebo koláče alebo pridajte do kaše, aby ste si vychutnali hlbokú chuť orieškov.

Najdôležitejšie vlastnosti nášho krému:

  • UNIVERSAL SNACK - Naše arašidové maslo je perfektný nápad na desiatu s vysokým obsahom bielkovín, ktorá uspokojí vašu chuť do jedla na dlhú dobu. Smotana dobre poslúži nielen v sladkých jedlách, ale aj v šalátoch, ale aj mäsových a rybích pokrmoch.
  • VEĽKÉ MNOŽSTVO PROTEÍNOV - V 100 gramoch produktu nájdete 21 gramov bielkovín! Vďaka tomu je náš orechový krém skvelým snackom pre športovcov a kulturistov budujúcich svalovú hmotu.
  • DRAHÉ MASTNÉ KYSELINY - Náš produkt sa vyznačuje vysokým obsahom Omega 3-6-9 mastných kyselín, ktoré podporujú správne fungovanie tela a vnútorných orgánov.
  • VEĽKÉ BALENIE - OstroVit Arašidové maslo + lieskový orech v karameli + himalájska soľ je až 500 gramov lahodného arašidového a lieskovo-orieškového krému. Veľké rodinné balenie vám umožní užívať si produkt po dlhú dobu.

Spôsob použitia

Konzumujte v závislosti od vašich potrieb.

Skladujte pri teplote 15-25°C, v uzavretom obale, na suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Cenný a aromatický orechový olej sa môže vyzrážať na povrchu. Pred konzumáciou odporúčame produkt premiešať.

Výživové informácie

Ingrediencie

Pražené arašidy 80,2 %, karamelizované lieskové orechy 18 % (pražené lieskové orechy , cukor), himalájska soľ 1,8 %.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Orechy pochádzajú z krajín mimo EÚ.

Nutričná hodnota

Nutričné ??hodnoty Na 100 g Na jednu porciu
Energetická hodnota 2470 kJ / 596 kcal 618 kJ / 149 kcal
Tuk 47 g 12 g
- vrátane nasýtených mastných kyselín 6,3 g 1,6 g
Sacharidy 19 g 4,8 g
- vrátane cukrov 9,5 g 2,3 g
Vláknina 6,4 g 1,6 g
Proteín 21 g 5,3 g
Soľ 1,79 g 0,45 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky