OstroVit Chlorella VEGE 250 g prírodná

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV903712
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
10.86 € 16.30 €
Bez DPH: 9.05 €
OstroVit Chlorella je práškový doplnok stravy, ktorý bol vyvinutý na báze rias patriacich medzi jednobunkové mikroriasy zo zeleného zhluku. Produkt bol nedávno zaradený medzi superpotraviny pre svoj pleiotropný účinok na ľudský organizmus. Chlorella je bohatstvo vitamínov, minerálov a fytochemikálií, ktoré majú zdravý vplyv na ľudský organizmus. Čítať viac...

OstroVit Chlorella VEGE 250 g

OstroVit Chlorella je práškový doplnok stravy, ktorý bol vyvinutý na báze rias patriacich medzi jednobunkové mikroriasy zo zeleného zhluku. Chlorella je bohatstvo vitamínov, minerálov a fytochemikálií, ktoré majú zdravý vplyv na ľudský organizmus.

  • 125 porcií v balení
  • 2000 mg v jednej dávke!

OstroVit Chlorella - jednobunková monoriasa

Chlorella je organizmus, ktorý patrí medzi jednobunkové sladkovodné riasy. Vďačíme jej za všetko bohatstvo, minerály, vitamíny, fytochemikálie a makroživiny, pretože môže byť aj zdrojom bielkovín. Chlorella môže byť vegánskym zdrojom železa, ktoré sa zvyčajne nachádza v mäse a vitamíne B12, ktorý by mali dopĺňať ľudia na vegánskej strave. Je zdokumentované, že ľudia, ktorí konzumovali mikroriasy, mali vyššie hladiny vitamínu B12 ako vegáni, ktorí sa ich vzdali. Chlorella je ideálnym zdrojom chlorofylu, ktorého vo svojom zložení obsahuje okolo 5% čo je naozaj vysoký výsledok medzi ostatnými rastlinami, nielen vodnými, ale aj suchozemskými

Vlastnosti:


  • Bohatstvo fytochemikálií, bielkovín, minerálov a vitamínov
  • Môže prispieť k zlepšeniu lipidového profilu v tele
  • Vykazuje antioxidačnú aktivitu tým, že pôsobí ako akceptor radikálov
  • Môže pomôcť pri správnej regulácii glukózy
  • Dokáže podporovať imunitné funkcie nášho tela
Odporúčané použitie

Užívajte 2 g (4 odmerky) denne. Zapite veľkým množstvom vody. Možno pridávať aj do smoothies, jogurtov, džúsov. Použite prosím odmerku, ktorá je súčasťou balenia (1 ml).

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky Na porciu 2 g
Prášková riasa - chlorella 2000 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky