OstroVit Glukosamín + MSM + Chondroitín 90 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV619195
Dostupnosť: Skladom
8.98 € 13.50 €
Bez DPH: 7.48 €
OstroVit Glukosamín + MSM + Chondroitín je doplnok stravy dopĺňajúci každodennú stravu o glukozamín, MSM a chondroitín - tri známe a účinné zložky, ktorých úlohou je udržiavať kĺby v dobrej kondícii. Čítať viac...

OstroVit Glukosamín + MSM + Chondroitín 90 tabliet

OstroVit Glukosamín + MSM + Chondroitín je doplnok stravy dopĺňajúci každodennú stravu o glukozamín, MSM a chondroitín - tri známe a účinné zložky, ktorých úlohou je udržiavať kĺby v dobrej kondícii.

  • Obsahuje 3 účinné zložky
  • 90 tabliet v prípravku
  • 1 porcia = 2 tablety

OstroVit Glukosamín + MSM + Chondroitín

Tu je doplnok stravy, ktorý doplní vašu každodennú stravu o glukozamín, MSM a chondroitín – tri známe a účinné zložky, ktoré udržujú kĺby v dobrej kondícii.

Glukozamín je látka, ktorá je stavebným kameňom zlúčenín nachádzajúcich sa v kĺbovej chrupavke. V období zvýšenej fyzickej námahy, väčšej záťaže kĺbov, nadváhy a v starobe telo produkuje menej glukozamínu, ako potrebuje. Nedostatok tejto látky spôsobuje, že kĺby nerobia svoju prácu správne. Zabezpečenie dostatočného zdroja glukozamínu pre telo podporuje kĺbovú chrupavku.

MSM alebo metylsulfonylmetán je organická zlúčenina síry. Podobne ako glukosamín sa často odporúča pri problémoch s kĺbmi. Okrem toho sa síra podieľa aj na syntéze kolagénu a keratínu. Tieto látky sú potrebné pre udržanie silných a zdravých vlasov, pokožky a nechtov.

Chondroitín je chemická zlúčenina, ktorá patrí medzi mukopolysacharidy. Pozostáva zo zvyškov kyseliny glukurónovej a N-acetylgalaktozamínu. Táto látka je endogénna, takže ju produkuje naše telo. Hlavným miestom jeho výskytu je kĺbová chrupavka. Najúčinnejší je chondroitín vo forme sulfátu. Táto zlúčenina je veľmi dôležitá, pretože sa podieľa na odstraňovaní pocitu trenia medzi povrchmi kĺbov. Okrem toho chondroitín prirodzene podporuje tvorbu synoviálnej tekutiny, ktorá je zodpovedná za správne fungovanie kĺbov. Vďaka tomu nie je poškodená ich štruktúra a kvalita premávky je stále na správnej úrovni.

OstroVit Glukosamín + MSM + Chondroitín sa odporúča najmä starším ľuďom, ako aj športovcom, ktorí zápasia so zraneniami.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit glukosamín + MSM + chondroitín:

  • Pomáha posilňovať kĺby, šľachy, chrupavky a väzy
  • Prispieť k zotaveniu zo zranenia
  • Denná ochrana kĺbov
  • Vhodné pre starších ľudí a športovcov
  • Pomôžte zlepšiť stav vlasov, nechtov a pokožky
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (2 tablety) denne, najlepšie ráno.  

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, ryby.

Nutričné hodnoty

Čistá hmotnosť produktu: 128 g
Počet porcií na nádobu: 45
Veľkosť porcie: 2 tablety

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky