OstroVit Lion's Mane VEGE 60 kapsúl

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV902012
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
6.89 € 10.30 €
Bez DPH: 5.74 €
OstroVit Lion's Mane je jedinečný vegánsky doplnok stravy. Kapsuly obsahujú extrakt z huby, ktorá pripomína morské plody. Názov - levia hriva - pochádza z jej pôvodného vzhľadu - guľovitého mycélia pokrytého dlhými a tenkými tŕňmi. Čítať viac...

OstroVit Lion's Mane je jedinečný vegánsky doplnok stravy. Kapsuly obsahujú extrakt z huby, ktorá pripomína morské plody a je populárna na Ďalekom východe, napr. v Číne a Japonsku. Názov - levia hriva - pochádza z jej pôvodného vzhľadu - guľovitého mycélia pokrytého dlhými a tenkými tŕňmi.

Levia hriva-hericium erinaceus

Za svoj účinok vďačí bohatosti živín v nej obsiahnutých, vrátane aminokyselín, polypeptidov a polysacharidov. V jeho zložení nájdete aj rôzne vitamíny a minerály, ako napríklad zinok, selén, sodík či železo.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Lion's Mane VEGE:

  • RÔZNE VLASTNOSTI - Huba má protizápalové, antibiotické a neuroprotektívne vlastnosti. 
  • PERFEKTNÉ PRE ŠPORTOVCOV - Doplnok stravy bude skvelou voľbou, ak ste fyzicky aktívni. Huba vám nielen dodá energiu a motivuje, ale je aj bohatým zdrojom dôležitých antioxidantov. Môže tiež znížiť hladinu kyseliny mliečnej v krvi, takže vaše svaly nemusia byť tak unavené.
  • JEDNODUCHÉ DÁVKOVANIE - Jedno balenie obsahuje 60 kapsúl, ktoré vystačia na dva mesiace pravidelnej suplementácie. Stačí prehltnúť jednu kapsulu produktu denne pri jedle, aby ste sa uistili, že váš nervový systém je podporovaný.
  • VEGÁNSKY PRODUKT - Vegáni a vegetariáni môžu tento produkt bez obáv používať. Jedna kapsula sa skladá z čistého extraktu z húb a vegánskeho obalu. Výrobok je bez farbív, protihrudkujúcich látok a konzervačných látok.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne s jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Výrobok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy. Ľudia užívajúci lieky by sa mali pred použitím poradiť so svojím lekárom alebo lekárnikom. Držte mimo dosahu detí.

Výživové informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky Na porciu
Výťažok z huby 500 mg
- z toho polysacharidy (30%) 150 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky