OstroVit Vitamín B12 metylokobalamín 200 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV902616
Dostupnosť: Skladom
5.98 € 9.00 €
Bez DPH: 4.98 €
OstroVit Vitamin B12 Methylcobalamine je doplnok stravy z profesionálneho radu vitamínov. Produkt je určený pre všetkých, ktorí chcú doplniť svoju každodennú stravu o vitamín B12. Hľadáte ľahko dávkovateľný doplnok stravy, ktorý dokáže postarať sa o váš cievny systém a zvýšiť imunitu vášho organizmu? Vyberte si OstroVit Vitamin B12 Methylcobalamine tabs. Čítať viac...

OstroVit Vitamín B12  200 tabliet

OstroVit Vitamin B12  je doplnok stravy z profesionálneho radu vitamínov. Produkt je určený pre všetkých, ktorí chcú doplniť svoju každodennú stravu o vitamín B12. 

Čo je OstroVit vitamín B12 ?

Vitamín B12  je považovaný za najlepšiu doplnkovú formu tohto vitamínu. 

Vitamín B12 je prirodzene prítomný v mäse a výrobkoch živočíšneho pôvodu, preto jeho nedostatkom najčastejšie trpia vegetariáni a vegáni. 


  • podporujú tvorbu červených krviniek
  • zlepšiť činnosť imunitného systému
  • vám pomôže znížiť únavu a vyčerpanie
  • prispievajú k správnemu fungovaniu duševných funkcií

Vlastnosti:

Jedna tabletka vitamínu B12 vo forme od OstroVitu obsahuje až štyri denné dávky tejto účinnej látky. Pri pravidelnom používaní týchto kariet sa môžete komplexne postarať o svoj organizmus a zlepšiť fungovanie mnohých systémov.

Hlavné vlastnosti doplnku:

  • KOMPLEXNÝ VPLYV - Bez vhodného množstva vitamínu B12 nie je váš organizmus schopný správne fungovať. Vitamín B12 podporuje tvorbu červených krviniek a tiež ovplyvňuje nervový systém.
  • VEĽKÁ DÁVKA - Jedna tableta doplnku stravy OstroVit obsahuje 400 µg vitamínu B12, čo predstavuje štyri denné dávky. Pri pravidelnom užívaní vystačí balenie tohto doplnku na mnoho mesiacov.
  • PRODUKT PRE VEGANOV - Ak ste vegetarián, vegán alebo len zriedka jete mäso a živočíšne produkty, odporúča sa užívať vitamín B12. 
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1/4 tablety) denne. Produkt je určený pre dospelých.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti a dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky 1/4 tablety % RI* 1 tableta % RI*
Vitamín B12 100 ug 4 000 400 ug 16 000

 

*RI- Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky