OstroVit Vitamín D3 4000 + K2 100 tabliet

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: OV220278
Dostupnosť: Skladom
6.98 € 10.50 €
Bez DPH: 5.82 €
OstroVit Vitamín D3 4000 + K2 je doplnok stravy vo forme tabliet s obsahom vitamínov D a K, odvodených z prírodných surovín. Čítať viac...

OstroVit Vitamín D3 4000 + K2 100 tabliet

OstroVit Vitamín D3 4000 + K2 je doplnok stravy vo forme tabliet s obsahom vitamínov D a K, odvodených z prírodných surovín.

  • 200 porcií v balení
  • 1 porcia = 1/2 tablety

Vitamín D3 4000 + K2

Ide o zloženie vitamínov získaných z prírodných surovín. Vitamín K2 MK-7 je forma vitamínu K2, ktorú naše telo má k dispozícii v najvyššej miere. Získava sa z tradičného japonského fermentovaného sójového produktu.

  • VITAMÍN K2

Vitamín K je nevyhnutný pre správne fungovanie organizmu, prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a tiež prispieva k udržaniu normálnej minerálnej hustoty kostí. Zodpovedá za správny transport vápnika z krvi do kostného tkaniva, čo umožňuje udržiavať zdravé a silné kosti.

  • VITAMÍN D3 

Vitamín D, známy aj ako „slnečný vitamín“, pomáha pri správnom vstrebávaní/využívaní vápnika a fosforu a pomáha udržiavať správnu hladinu vápnika v krvi. Okrem toho tento vitamín pomáha udržiavať zdravé kosti a zuby, ako aj podporuje správne fungovanie svalov a imunitného systému. Vitamín D sa podieľa na procese delenia buniek.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Vitamín D3 + K2:

  • Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov
  • Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu
  • Vitamín K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi

  • Odporúčané použitie

Užite 1 porciu (1/2 tablety) denne 30 minút pred jedlom. Výrobok je určený pre dospelých.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky Na porciu % RI*
Vitamín K  50 ug 67
Vitamín D  50 ug / 2000 IU 1000

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky