Bio Medical Glutathione detox, imunita 60cap

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: BM809632
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
16.75 € 25.10 €
Bez DPH: 13.96 €
L-Glutathione Capsules sú bohatým zdrojom prírodného glutatiónu pre ochranu organizmu pred nežiadúcimi účinkami voľných radikálov. Ten sa skladá z prevažne z troch aminokyselín (glycínu, cysteínu a kyseliny glutámovej). Prirodzene sa vyskytuje v našom organizme a predstavuje dôležitú látku našich buniek a tkanív. Prispieva k prirodzenej detoxikácii organizmu. Jeho pravidelným užívaním prispejete k ochrane buniek pred oxidačným stresom, podporíte imunitu a výkonnosť svojho organizmu. Čítať viac...

L-Glutathione Capsules sú bohatým zdrojom prírodného glutatiónu pre ochranu organizmu pred nežiadúcimi účinkami voľných radikálov. Ten sa skladá z prevažne z troch aminokyselín (glycínu, cysteínu a kyseliny glutámovej). Prirodzene sa vyskytuje v našom organizme a predstavuje dôležitú látku našich buniek a tkanív. Prispieva k prirodzenej detoxikácii organizmu. Jeho pravidelným užívaním prispejete k ochrane buniek pred oxidačným stresom, podporíte imunitu a výkonnosť svojho organizmu.

 • Prispieva k ochrane pred voľnými radikálmi.
 • Napomáha prirodzenej detoxikácii organizmu.
 • Pre budovanie zdravého a silného tela.
 • Obsahuje až 250 mg glutatiónu v jednej dávke.
 • Vhodný aj pre vegánov.
 • L-Glutathione predstavuje jeden z najkvalitnejších antioxidantov vôbec!

   

  ÚČINNÉ ZLOŽKY PRODUKTU

  Glutatión je jeden z najsilnejších antioxidantov, ktoré si naše telo dokáže vytvoriť samo. Dokáže zabrániť poškodeniu buniek spôsobenému činnosťou voľných radikálov - reaktívnych častíc vznikajúcich na dennej báze, často vplyvom nevyhovujúceho životného štýlu. Nekvalitná strava, stres, užívanie liekov, nedostatok spánku - to všetko predstavuje veľkú záťaž na náš organizmus a práve preto je potrebné telu pomôcť a dodať mu ho, aby dosahovalo dlhodobo vysoký výkon a podržalo nás aj v tých najnáročnejších momentoch.

   

  Z POHĽADU VEDY

  Dostatočný príjem glutatiónu je dôležitý pre všetkých ľudí. Prečítajte si o všetkých benefitoch jeho pravidelného užívania.

   

  NÁŠ TIP!

  Prirodzený detox sa dá dosiahnuť viacerými spôsobmi. Vyskúšajte aj ďalšie produkty z našej ponuky, z ktorej si vyberie každý!

  Rovnako ako všetky nami predávané produkty, aj L-Glutathione Capsules sú vyrobené z bezpečných a starostlivo vybraných ingrediencií.


  Zloženie: objemové činidlo: maltodextrín, L-glutatión, vegetariánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. 

  Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

  Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

  Dávkovanie: 1 kapsulu zapiť dostatočným množstvom vody. 

  Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula 

  Účinné látky v ODD (1 kapsula): L-glutatión 250mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná). 


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky