Warrior Beta Carotene pokožka, zrak, imunita 200t.

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: WA484443
Dostupnosť: Skladom
7.80 € 11.70 €
Bez DPH: 6.50 €
Beta karotén (ß-karotén, provitamín A, beta carotene) je karotenoid, ktorý je zároveň prírodným pigmentom syntetizovaným rastlinami a zodpovedá za jasné sfarbenie niektorých druhov ovocia a zeleniny (napr. mrkva, sladké zemiaky, tekvica, marhule,…).

Názov beta-karotén pochádza z gréckeho "beta" a latinského "carota" (mrkva).

Často sa zvykne označovať aj ako "provitamín A", pretože je prekurzorom produkcie vitamínu A v tele. Inak povedané – po podaní sa beta-karotén v tele premieňa na vitamín A, ktorý môže telo použiť rôznymi spôsobmi.

Vitamín A prispieva k správnej látkovej premene železa, k zachovaniu zdravých slizníc, k udržaniu zdravej pokožky, dobrého zraku a k správnej funkcii imunitného systému. Čítať viac...

Beta karotén (ß-karotén, provitamín A, beta carotene) je karotenoid, ktorý je zároveň prírodným pigmentom syntetizovaným rastlinami a zodpovedá za jasné sfarbenie niektorých druhov ovocia a zeleniny (napr. mrkva, sladké zemiaky, tekvica, marhule,…).

Názov beta-karotén pochádza z gréckeho "beta" a latinského "carota" (mrkva).

Často sa zvykne označovať aj ako "provitamín A", pretože je prekurzorom produkcie vitamínu A v tele. Inak povedané – po podaní sa beta-karotén v tele premieňa na vitamín A, ktorý môže telo použiť rôznymi spôsobmi.

Vitamín A prispieva k správnej látkovej premene železa, k zachovaniu zdravých slizníc, k udržaniu zdravej pokožky, dobrého zraku a k správnej funkcii imunitného systému.

 • Beta karotén od Warrior.
 • Provitamín A v pohodlnej forme tabliet.
 • 10mg beta-karoténu v 1 tablete.
 • Významný karotenoid a prekurzor vitamínu A.
 • Antioxidačná aktivita.
 • Bez konzervantov a GMO.
 • Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý; beta karotén, protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu.

  Dávkovanie: 1-krát denne 1 tabletu zapiť dostatočným množstvom vody.

  Odporúčaná denná dávka: 1 tableta

  Účinné látky v ODD (1 tableta): beta karotén 10mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná).

  Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

  Nízkotučné diéty môžu znížiť množstvo absorbovaného betakaroténu!

  Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky