Warrior Copper Gluconate - srdce, cievy 100t

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: WA804965
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
4.16 € 6.20 €
Bez DPH: 3.47 €
Výživový doplnok s obsahom glukonátu meďnatého. Ten predstavuje jednu z foriem medi, ktorá sa vyskytuje vo veľkom množstve aj v potravinách. Kombinácia medi a kyseliny glukonové sa ľahko trávi a priaznivo pôsobí na organizmus. Je užitočný v ochrane proti voľným radikálom, podporuje správnu činnosť kardiovaskulárneho systému, prispieva k vstrebávaniu železa a pomáha udržiavať imunitný systém vo vysokej kondícii. Čítať viac...

Výživový doplnok s obsahom glukonátu meďnatého. Ten predstavuje jednu z foriem medi, ktorá sa vyskytuje vo veľkom množstve aj v potravinách. Kombinácia medi a kyseliny glukonové sa ľahko trávi a priaznivo pôsobí na organizmus. Je užitočný v ochrane proti voľným radikálom, podporuje správnu činnosť kardiovaskulárneho systému, prispieva k vstrebávaniu železa a pomáha udržiavať imunitný systém vo vysokej kondícii. 

 • 1 miligram medi v tablete.
 • Jedna z najúčinnejších foriem tohto dôležitého mikronutrientu.
 • Podporuje činnosť srdca a ciev.
 • Pomáha udržiavať imunitný systém vo vysokej kondícii.
 • V praktickom balení.
 • Meď glukonát je dôležitý stopový prvok v jednej zo svojich najefektívnejších foriem!

   

  ÚČINNÉ ZLOŽKY PRODUKTU

  Meď je stopovým prvkom, ktorý je dôležitý pre základné funkcie nášho organizmu. Prispieva k normálnej funkcii nervového systému a metabolizmu, zdravému imunitného systému a udržiavaniu spojivového tkaniva, pigmentácii vlasov a pokožky, ochrane buniek pred oxidačným stresom a k normálnemu prenosu železa v tele. Kombinácia medi s kyselinou glukonovou dáva vzniknúť glukonátu meďnatému, ktorý predstavuje jednu z najefektívnejších foriem medi vôbec a z ktorej naše telo dokáže vyťažiť čo najviac. 

  Glukonát meďnatý je správnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitný produkt za rozumnú cenu.

  Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý rastlinného pôvodu, glukonát meďnatý (meď). 

  Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

  Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.


  Dávkovanie: Užite 1 tabletu denne a zapite dostatočným množstvom vody. 

  Odporúčaná denná dávka: 1 tableta 

  Účinné látky v ODD (1 tableta): Meď 1mg (100% RVH). RVH=referenčná výživová hodnota. 


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky