Warrior Glucomannan Kojnac chudnutie,cholester100t

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: WA486782
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
10.25 € 15.40 €
Bez DPH: 8.54 €
Kapsuly Glucomannan obsahujú glukomanán (Amorphophallus konjac), čo je polysacharid rozpustný vo vode, ktorý však ľudské telo nedokáže metabolizovať. Správa sa preto ako vláknina a je často používaný ako súčasť diéty so zníženým príjmom energie. Ako aj iné formy vlákniny, glukomanán je na seba schopný viazať vodu, čím sa zvyšuje jeho objem v ľudskom tele.

Glukomanán prispieva k znižovaniu telesnej hmotnosti, ak je konzumovaný ako súčasť stravy so zníženou energetickou hodnotou. Tento priaznivý účinok nastáva pri konzumácií odporúčanej dennej dávky 3 gramy, ktorá by mala byť rozdelená na 3 samostatné dávky o hmotnosti 1 gram. Tieto dávky by mali myť zapité dostatočným množstvom vody (1 až 2 poháre) a konzumované pred jedlom.


Prispieva k správnej kognitívnej funkcii, látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu prenosu kyslíka v tele, k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Čítať viac...

Kapsuly Glucomannan obsahujú glukomanán (Amorphophallus konjac), čo je polysacharid rozpustný vo vode, ktorý však ľudské telo nedokáže metabolizovať. Správa sa preto ako vláknina a je často používaný ako súčasť diéty so zníženým príjmom energie. Ako aj iné formy vlákniny, glukomanán je na seba schopný viazať vodu, čím sa zvyšuje jeho objem v ľudskom tele.

Glukomanán prispieva k znižovaniu telesnej hmotnosti, ak je konzumovaný ako súčasť stravy so zníženou energetickou hodnotou. Tento priaznivý účinok nastáva pri konzumácií odporúčanej dennej dávky 3 gramy, ktorá by mala byť rozdelená na 3 samostatné dávky o hmotnosti 1 gram. Tieto dávky by mali myť zapité dostatočným množstvom vody (1 až 2 poháre) a konzumované pred jedlom.

 • Super pomoc pri znižovaní hmotnosti od Warrior!
 • Pohodlná alternatíva k práškovej variante.
 • 600mg rozpustnej vlákniny v 1 kapsule.
 • Komplexný sacharid.
 • Bez sladidiel, cukru, soli a GMO.
 • Okrem toho glukomanán prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi, no tento účinok je spojený s konzumáciou 4 gramov tejto látky denne.

  Riadne zapitie kapsúl dostatočným množstvom vody je nesmierne dôležité, nie len kvôli podpore ich správneho fungovania, ale aj kvôli vášmu bezpečiu. Glukomanán po zapití zväčšuje svoj objem, čo by pri neúplnom prehltnutí mohlo spôsobiť zadusenie. Je dôležité, aby ste po kapsulách vypili dostatočné množstvo vody, čo vyššie uvedenému riziku zabráni.


  V našej ponuke nájdete aj glukomanán vo forme prášku. Výber možnosti, ktorá vám viac vyhovuje, je už iba na vás. Ponúkame aj iné formy zdravej a prospešnej vlákniny, ako napríklad Psyllium v prášku či kapsuly Chitosan.


  Zloženie: glukomanán (Amorphophallus konjac), vegetariánska kapsula (hydroxypropylmetyl celulóza)

  Upozornenie: Pri nedostatočnom príjme tekutín môže dôjsť k zablokovaniu hrdla, pažeráka alebo čreva. Neužívajte pred spaním. Po požití glukomanánu po dobu 3 hodín neužívajte lipofilné liečivá, vitamíny a minerály. Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. 

  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

  Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

  Dávkovanie: Užívajte 2-3 kapsuly 3x denne pred jedlom a zapite 1-2 pohármi vody.

  Odporúčaná denná dávka: 7 kapsúl

  Účinné látky v ODD (7 kapsúl):  glukomanán (Amorphophallus konjac) 4200mg*

  *referenčná výživová hodnota nie je definovaná

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky