Warrior Guarana+Caffeine-sústredenie,ospalosť 100c

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: WA483972
Dostupnosť: Skladom
9.80 € 14.70 €
Bez DPH: 8.17 €
Guarana je lianovitá rastlina zvaná Paullinia cupana, ktorá pochádza z tropických pralesov Amazónie a po stáročia bola používaná indiánmi ako elixír života. Kofeín je možné extrahovať z kávových zŕn, orechov coly, kakaových bôbov, čajových listov a v neposlednom rade ako Guaranín z Paullinia cupana. Čítať viac...

Guarana kapsuly - výživový doplnok

Guarana je lianovitá rastlina zvaná Paullinia cupana, ktorá pochádza z tropických pralesov Amazónie a po stáročia bola používaná indiánmi ako elixír života. Kofeín je možné extrahovať z kávových zŕn, orechov coly, kakaových bôbov, čajových listov a v neposlednom rade ako Guaranín z Paullinia cupana. 

 • Guarana s kofeínom v kapsulách od Warrior.
 • Myslenie a fyzický výkon.
 • Prášok zo semien guarany + extrakt z guarany + bezvodý kofeín. 
 • 110mg kofeínu v dennej dávke. 
 • Bez obsahu GMO.
 • Guarana zbystruje myslenie, zvyšuje sústredenie a privádza stav eufórie. Kofeín z Guarany je okrem iného schopný účinne zvyšovať využívanie tukov. Preto Kofeín Guaranín nemá význam pre šprintérske disciplíny, kde dochádza k využívaniu sacharidov, ale veľký význam má pre vytrvalostné športy.

  Kofeín zrýchľuje tep, čo je potrebné vziať do úvahy, pokiaľ monitorujete svoj pulz sport-testerom. Zároveň Kofeín Guaranín spôsobuje rozšírenie tepien, stimuluje dýchanie a obehový systém. Kofeín z Guarany je účinne vstrebávaný už v žalúdku a následne v črevách. K úplnému vylúčeniu Kofeínu z tela dôjde približne po 6 hodinách. Pri použití Guarany je veľmi dôležitý pitný režim, pretože Kofeín odvodňuje, aby nedošlo k preťaženiu obličiek.

  Príliš malé alebo príliš veľké množstvo Kofeínu môže naopak spôsobiť útlm a ospalosť, či podráždenie. Pre vytrvalostné športové aktivity a redukčné diéty je možné odporučiť kombináciu s L-Karnitínom. Odporúčané sú aj sacharidy v nápoji (GlukózaMaltodextrín), pretože v dôsledku použitia Kofeínu nastane urýchlené spaľovanie tukov s dielom sacharidov.

  Kofeín pracuje na báze inhibovania adenozínu, ktorý je spúšťač spánku. Štúdie dokazujú, že kofeín zvyšuje energetický výdaj čo vedie k lepším silovým a výkonnostným výsledkom. Zároveň napomáha k tvorbe testosterónu, adrenalínu a urýchluje reakčnú dobu. Pravidelnou konzumáciou Kofeínu, predovšetkým vo vyšších dávkach, si telo vybuduje na Kofeín rezistenciu a zároveň sa na ňom stáva závislé.

  Zloženie: protihrudkujúca látka: maltodextrín, prášok zo semien Guarany (Paullinia cupana), želatínová kapsula, protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu, bezvodý kofeín, farbivo: karamel, extrakt z Guarany (Paullinia cupana) (10% kofeín). 

  Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné, dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. 

  Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

  Dávkovanie: 1-krát denne 1 kapsulu zapiť dostatočným množstvom vody. 

  Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula 

  Účinné látky v ODD (1 kapsula): prášok zo semien Guarany 245mg*, kofeín 110mg*, extrakt z Guarany 1mg*. 

  *Referenčná výživová hodnota nie je definovaná. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky