Warrior Saw Palmetoo-rast vlasov,močové cesty 100t

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: WA488748
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
7.70 € 11.60 €
Bez DPH: 6.42 €
Extrakt z plodov Serenoy plazivej (Saw Palmetto) v tabletách. Ide o malý, palmovitý ker, ktorý rastie v teplých oblastiach juhovýchodných častí Spojených štátov, najmä na Floride.Produkuje bobule, ktoré sú zodpovedné za všetky priaznivé účinky.

Plody sú prirodzene bohaté na mastné kyseliny. Ich podiel sa pohybuje od 40-45%. Preto sa vyžaduje užívanie spolu s jedlom. Čítať viac...

Extrakt z plodov Serenoy plazivej (Saw Palmetto) v tabletách. Ide o malý, palmovitý ker, ktorý rastie v teplých oblastiach juhovýchodných častí Spojených štátov, najmä na Floride.Produkuje bobule, ktoré sú zodpovedné za všetky priaznivé účinky.

Plody sú prirodzene bohaté na mastné kyseliny. Ich podiel sa pohybuje od 40-45%. Preto sa vyžaduje užívanie spolu s jedlom.

 • Extrakt z plodov Serenoy plazivej  (4:1) v tabletách!
 • Zdroj mastných kyselín, fytosterolov, flavonoidov.
 • Doplnok vhodný najmä pre mužov vo veku nad 45 rokov.
 • Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý; extrakt z plodov Serenoy plazivej 4:1 (Serenoa repens), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu.

  Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

  Neužívajte v kombinácii s hormónmi! U žien môže dôjsť k zníženiu účinku antikoncepcie, preto sa pred užitím poraďte s lekárom.

  Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

  Dávkovanie: 1 tabletu denne spolu s jedlom zapite dostatočným množstvom vody.

  Odporúčaná denná dávka: 1 tableta

  Účinné látky v ODD (1 tableta): extrakt z plodov Serenoy plazivej 150mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná).

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky