Maria Nila Colour Refresh 0.22 Vivd Violet 100ml

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: MN02-4703
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
12.98 € 19.50 €
Bez DPH: 10.82 €
Odtieň VIVID VIOLET je veľmi bohatý na pigmenty. Vivid violet môžete použiť samostatne, alebo v kombinácií s White Mix pre pastelový nádych.

Návod k aplikácii: Použite šampón pre umytie vlasov a následne opláchnite vodou. Vyžmýkajte z vlasov prebytočnú vodu a jemne vysušte vlasy uterákom. Naneste Colour Refresh na všetky vlasy, alebo len na požadovanú časť pomocou hrebeňa alebo prstov. Doporučujeme použiť rukavice. Nechajte pôsobiť po dobu 3 – 10 minút v závislosti na požadovanej intenzite farby. Dôkladne spáchnite z vlasov všetku prebytočnú farbu. Starostlivosť dokončite kondicionérom.

Vlastnosti a očakávané výsledky
Vhodné na použitie na tmavé vlasy (úroveň 2-4).
Pre svetlejšie vlasy zrieďte prípravkom White Mix, inak môže byť účinok príliš intenzívny.
Nepoužívajte pred akýmkoľvek odfarbovaním, pretože by mohlo dôjsť k zmene farby.
Nezakrýva šediny.
Veľkosť_100ml
Výrobca_Maria Nila AB Čítať viac...
Odtieň VIVID VIOLET je veľmi bohatý na pigmenty. Vivid violet môžete použiť samostatne, alebo v kombinácií s White Mix pre pastelový nádych. Návod k aplikácii: Použite šampón pre umytie vlasov a následne opláchnite vodou. Vyžmýkajte z vlasov prebytočnú vodu a jemne vysušte vlasy uterákom. Naneste Colour Refresh na všetky vlasy, alebo len na požadovanú časť pomocou hrebeňa alebo prstov. Doporučujeme použiť rukavice. Nechajte pôsobiť po dobu 3 – 10 minút v závislosti na požadovanej intenzite farby. Dôkladne spáchnite z vlasov všetku prebytočnú farbu. Starostlivosť dokončite kondicionérom. Vlastnosti a očakávané výsledky Vhodné na použitie na tmavé vlasy (úroveň 2-4). Pre svetlejšie vlasy zrieďte prípravkom White Mix, inak môže byť účinok príliš intenzívny. Nepoužívajte pred akýmkoľvek odfarbovaním, pretože by mohlo dôjsť k zmene farby. Nezakrýva šediny. Veľkosť_100ml Výrobca_Maria Nila AB

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky