Maria Nila Colour Refresh 0.20 Pearl Silver 100ml

Dobierka bez poplatku pri odbere nad 70,- EUR. Faktúra nad 100,- EUR po odsúhlasení.

Kód produktu: MN02-4706
Dostupnosť: Skladom
12.98 € 19.50 €
Bez DPH: 10.82 €
Maska PEARL SILVER obsahuje fialové pigmenty, ktoré neutralizujú žlté a zlaté tóny vo vlasoch. Maska Pearl Silver je perfektná k dosiahnutiu dokonalého odtieňa platinovej blond. Pearl Silver môžete aplikovať i na tmavé vlasy a dosiahnete tak studeného tmavého odtieňa.

Návod k aplikácii: Použite šampón pre umytie vlasov a následne opláchnite vodou. Vyžmýkajte z vlasov prebytočnú vodu a jemne vysušte vlasy uterákom. Naneste Colour Refresh na všetky vlasy, alebo len na požadovanú časť pomocou hrebeňa alebo prstov. Doporučujeme použiť rukavice. Nechajte pôsobiť po dobu 3 – 10 minút v závislosti na požadovanej intenzite farby. Dôkladne spáchnite z vlasov všetku prebytočnú farbu. Starostlivosť dokončite kondicionérom.

Vlastnosti a očakávané výsledky
Vhodné pre blond vlasy (úroveň 7-10).
Účinok nemusí byť viditeľný na tmavších vlasoch.
Nepoužívajte pred akýmkoľvek odfarbovaním, pretože by mohlo dôjsť k zmene farby.
Nezakrýva šediny.
Veľkosť_100ml
Výrobca_Maria Nila AB Čítať viac...
Maska PEARL SILVER obsahuje fialové pigmenty, ktoré neutralizujú žlté a zlaté tóny vo vlasoch. Maska Pearl Silver je perfektná k dosiahnutiu dokonalého odtieňa platinovej blond. Pearl Silver môžete aplikovať i na tmavé vlasy a dosiahnete tak studeného tmavého odtieňa. Návod k aplikácii: Použite šampón pre umytie vlasov a následne opláchnite vodou. Vyžmýkajte z vlasov prebytočnú vodu a jemne vysušte vlasy uterákom. Naneste Colour Refresh na všetky vlasy, alebo len na požadovanú časť pomocou hrebeňa alebo prstov. Doporučujeme použiť rukavice. Nechajte pôsobiť po dobu 3 – 10 minút v závislosti na požadovanej intenzite farby. Dôkladne spáchnite z vlasov všetku prebytočnú farbu. Starostlivosť dokončite kondicionérom. Vlastnosti a očakávané výsledky Vhodné pre blond vlasy (úroveň 7-10). Účinok nemusí byť viditeľný na tmavších vlasoch. Nepoužívajte pred akýmkoľvek odfarbovaním, pretože by mohlo dôjsť k zmene farby. Nezakrýva šediny. Veľkosť_100ml Výrobca_Maria Nila AB

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Pre maloobchodný predaj prejdite na stránku www.HAIRCLINIC.SK
Novinky